https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-19 10:10:00

Alexandra Lazić opuszcza Developres SkyRes Rzeszów

Alexandra Lazić nie będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów.
Alexandra Lazić nie będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów.
Alexandra Lazić nie będzie w przyszłym sezonie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. 26-letnia przyjmującą opuszcza rzeszowską ekipę po zaledwie jednym sezonie gry.
 
Alexandra Lazić nie będzie dłużej występować w ekipie Developresu SkyRes Rzeszów. 26-letnia Szwedka w sezonie 2020/21 zdobyła dla "Rysic" 269 punktów. Składa się na to 227 punktów w ataku, 26 w bloku oraz 16 asów. Po za tym miała 40 procent pozytywnego przyjęcia.
 
- Gdziekolwiek idę to mierzę w najwyższe cele. Przyjechałam tutaj zdobyć złoty medal. To był ciężki sezon, jeśli popatrzymy wstecz to wywalczenie drugiego miejsca było trudne. Jestem dumna z tego co mam. Chciałam złoto, ale ten medal błyszczy jak złoty - powiedziała Lazić dla klubowej telewizji.
 
To już piąta zawodniczka, która opuszcza Developres SkyRes Rzeszów. Wcześniej klub poinformował, że na Podpromiu nie będą grać Magdalena GrabkaJuliette Fidon-Lebleu, Aleksandra Rasińska oraz Kiera Van Ryk. Natomiast na kolejny sezon zostają Anna Stencel, Gabriela Polańska, Marta Krajewska oraz Jelena Blagojević.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij