https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-11 12:07:00

Izabella Rapacz może trafić do Developresu SkyRes Rzeszów

Izabella Rapacz znalazła się na celowniku Developresu SkyRes Rzeszów. (fot. Volley Wrocław)
Izabella Rapacz znalazła się na celowniku Developresu SkyRes Rzeszów. (fot. Volley Wrocław)
Izabella Rapacz ma trafić do Developresu SkyRes Rzeszów. 25-latka już pożegnała się z ekipą Volley Wrocław. W ekipie Stephana Antigi ma być zmienniczką Bruny Honorio.
 
Izabella Rapacz znalazła się na celowniku Developresu SkyRes Rzeszów. 25-latka poprzedni sezon spędziła w Volley Wrocław. Rapacz to amerykańska zawodniczka polskiego pochodzenia. Atakująca urodziła się w Krakowie, ale dorastała w Chicago w USA. Od trech lat występuje w Polsce. Najpierw trafiła do pierwszoligowego Energetyka Poznań, później przeniosła się do Pałacu Bydgoszcz.
 
W ostatnim sezonie broniła barw drużyny z Wrocławia. Jednak pod koniec kwietnia pożegnała się z wrocławską ekipą. - Bardzo serdecznie chciałam podziękować całemu klubowi za ten sezon. Rozwinęłam się tutaj sportowo. Dziękuję moim koleżankom z drużyny oraz sztabowi. Życzę wszystkim zdrowia i do zobaczenia w kolejnym sezonie Tauron Ligi - powiedziała sama zainteresowana na oficjalnej stronie Volley Wrocław.
 
Zatem dojdzie do całkowitej wymiany formacji ataku w ekipie "Rysic". Kiera Van Ryk już oficjalnie opuściła drużynę. Kandyjka w przyszłym sezonie będzie grać w tureckim THY Stambuł. Ponadto Developres ma również opuścić Aleksandra Rasińska, która wróci do Volley Wrocław.
 
Po za Rapacz do wicemistrzyń Polski ma trafić Bruna Honorio z e.Leclerc MOYA Radomki Radom. O tym, że brazylijska atakująca będzie grać w Rzeszowie pisaliśmy tutaj: "Bruna Honorio będzie nową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów!"
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij