https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-11 10:56:00

Robert Taht nowym przyjmującym PGE Skry Bełchatów!

Robert Taht przeniósł się z Asseco Resovii do PGE Skry Bełchatów. (fot. P.Cibowicz)
Robert Taht przeniósł się z Asseco Resovii do PGE Skry Bełchatów. (fot. P.Cibowicz)
Robert Taht w przyszłym sezonie będzie grał w PGE Skrze Bełchatów. Estoński przyjmujący poprzednią kampanię spędził w Asseco Resovii.
 
Robert Taht już pod koniec marca rozwiązał umowę za porozumieniem stron z Asseco Resovią. Przyjmujący w zespole ze stolicy Podkarpacia rozegrał 10 spotkań ligowych, w których zdobył łącznie 67 punktów. Teraz wiemy, że jego nowym klubem będzie PGE Skra Bełchatów.
 
- Jestem bardzo podekscytowany, że dołączam do PGE Skry. Oczekiwania przed kolejnym sezonem są bardzo duże, tym bardziej, że będziemy mieli mocną drużynę. Fani w Polsce są niesamowici, a szczególnie ci z Bełchatowa. Miałem okazję zobaczyć ich grając w przeciwnych zespołach w hali Energia. Byli znakomici i tworzyli niezwykłą atmosferę. Nie mogę się doczekać, aż przyjadę do Bełchatowa i rozpoczniemy nowy sezon - mówi Robert Täht, cytowany przez oficjalną stronę Skry.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij