https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-20 11:39:00

Bruna Honorio będzie nową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów!

Bruna Honorio będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Radomka Radom)
Bruna Honorio będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Radomka Radom)
Bruna Honorio będzie nową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów w sezonie 2021/22. 31-letnia siatkarka w obecnej kampanii reprezentuje E.Leclerc Radomkę Radom.
 
Bruna Honorio zostaje w Polsce i wciąż będzie występować w Tauron Lidze. Natomiast według serwisu Otempo zmieni barwy klubowe. 31-latka ma zostać nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. W rzeszowskiej ekipie najprawdopodobniej zastąpi Kierę Van Ryk, która ma oferty z klubów włoskich i tureckich.
 
Brazylijska atakująca w obecnej kampanii reprezentuje barwy E.Leclerc Radomki Radom. Jest to jej pierwszy klub spoza Ameryki Południowej. Wcześniej przez czternaście lat występowała w klubach brazylijskich z którymi czterokrotnie zdobywała Mistrzostwo Brazylii. Jest również aktualną reprezentantką Brazylii.
 
Z kolei Brunę w Radomiu ma zastąpić Katarzyna Zaroślińska-Król, która obecnie gra w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Natomiast w poprzednim sezonie grała w Rzeszowie. Co ciekawe dziś obie te drużyny zagrają czwarty mecz o trzecie miejsce w Tauron Lidze. Natomiast Developres o 20:30 zmierzy się z Chemikiem Police w czwartym meczu finału.
 
 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij