https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-20 12:52:00

Dziś czwarty mecz finału Tauron Ligi. Czy Developres SkyRes Rzeszów odwróci losy rywalizacji?

Czy Developres SkyRes Rzeszów zdoła odwrócić losy rywalizacji? (fot. Developres)
Czy Developres SkyRes Rzeszów zdoła odwrócić losy rywalizacji? (fot. Developres)
Dziś czwarty mecz finału Tauron Ligi. W razie zwycięstwa Chemik Police zostanie po raz dziewiąty Mistrzem Polski. Natomiast Developres SkyRes Rzeszów jeśli wygra to obie ekipy wrócą do Rzeszowa na piąty mecz. Początek spotkania o godz. 20:30.
 
Trwa rywalizacja o Mistrzostwo Polski w Tauron Lidze. Ekipy Developresu SkyRes Rzeszów z Chemikiem Police toczą niezwykle zacięte boje o złoty medal. Do tej pory w finale odbyły się trzy mecze i wszystkie kończyły się tie-breakiem. Co ciekawe za każdym razem w decydującej partii jeden z zespołów wygrywał 15-13. W rywalizacji do trzech zwycięstw ekipa z Polic prowadzi 2-1. Jeśli dziś "Chemiczki" wygrają to sięgnął po raz dziewiąty w historii po mistrzostwo Polski. Natomiast ekipa z Rzeszowa liczy na odwrócenie losów rywalizacji.
 
- Oby nie było piątej odsłony tego finału. Ostatni mecz w Rzeszowie był kluczowy, będzie nam łatwiej przystąpić do kolejnego spotkania. Zrobimy wszystko, aby wygrać ten finał i zdobyć złoty medal - powiedziała Marlena Kowalewska z rozmowie z PLS TV.
 
- Te mecze są szalone. Jednak na tym etapie zmęczenia podróżami oraz pięciosetowymi spotkaniami myślę, że w dużej mierze zadecyduje mental oraz która z drużyn lepiej sobie z tym poradzi psychicznie i fizycznie. Oba zespoły są bardzo dobre - kontynuuje rozgrywająca Chemika.
 
To będzie już siódme starcie obu tych drużyn w sezonie 2020/21. W rundzie zasadniczej obie drużyny wygrały swoje domowe starcia. W ćwierćfinale Pucharu Polski lepszy okazał się Chemik, który pokonał "Rysice" na ich terenie. Natomiast w rywalizacji finałowej pierwszy mecz padł łupem rzeszowianek, jednak kolejne dwa wygrały zawodniczki z Polic.
 
- Finał może się podobać kibicom. Czekamy z niecierpliwością na czwarty mecz. To będzie znowu wielkie widowisko. Obie drużyny dadzą z siebie sto procent. Wiemy wszyscy o co walczymy - mówi Agnieszka Kąkolewska, środkowa Chemika Police.
 
- W tym finale jest cały czas walka. Obie ekipy pokazują fajną siatkówkę. Dla fanów przed telewizorami dostarczamy dużych emocji. W ostatnim meczu zabrakło nam zaledwie dwóch punktów do zwycięstwa. Teraz jedziemy do Polic i nie mamy nic do stracenia. Zagramy na maksiumium swoich sił. Wierzę, że jeszcze wrócimy do Rzeszowa na piąty mecz - powiedziała z kolei Jelena Blagojević.
 
Czwarty mecz finału Tauron Ligi odbędzie się dziś o godz. 20:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzi telewizja Polsat.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Gaga 2021-04-20 16:04:32 3 0

Dziewczyny , tylko wygrana !!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij