http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-05-03 18:09:00

Damian Skakuj po wygranej z Siarką Tarnobrzeg: Myślę, że wynik 4-0 odzwierciedla to co się działo na boisku

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola w sobotnich Derbach Podkarpacia, pokonała u siebie Siarkę Tarnobrzeg aż 4-0. Po meczu, zadowolenia nie krył Damian Skakuj.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

 
 
 
-Z pewnością do dzisiejszego meczu, drużyna przystąpiła odrazu z zaangażowaniem. Naszym głównym celem było zdobyć jak najszybciej bramkę, która dałaby nam przewagę. Przy pierwszych 10 minutach mieliśmy 2-3 klarowne sytaucje, jednak niestety, nie chciało nic wpaść, ale konsekwentnie cały czas dążyliśmy do celu - powiedział Damian Skakuj po meczu z Siarką Tarnobrzeg.
 
-Do przerwy było 0-0, na szczęście drużyna poszła za ciosem, cały czas szukała dojścia aby zdobyć tą bramkę i to się udało. Następnie dzięki bardzo dobrej grze całej drużyny, padły kolejne bramki. Myślę, że wynik 4-0 odzwierciedla to co się działo na boisku. Na pewno to zwycięstwo smakuje dużo bardziej od tych wcześniejszych - dodał trener Stali Stalowa Wola.
 
-Drużyna, wszyscy zasługują na pochwałę za dobrą grę. Myśle, że do następnego meczu podejdziemy z podobnym zaangażowaniem i chcielibyśmy osiągnąć podobny rezultat - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej, jest dostępny poniżej.
 

Wyniki meczów 33. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij