2021-05-02 17:46:00

Rezerwy Resovii pokonały Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska! Zadecydował gol Wojciecha Daniela

W meczu na wodzie, lepsze okazały się rezerwy Resovii (fot. Konrad Kwolek)
Drugi zespół Resovii w dobrych humorach wrócił do Rzeszowa. Podopieczni Adama Bukały pokonali na wyjeździe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Mecz rozpoczął się z 30 minutowym opóźnieniem, bowiem autokar rezerw Resovii miał awarię. Samo spotkanie było wyrównane, a aura jemu towarzysząca nie pomagała. Mocno padający deszcze utrudniał konstruowanie akcji. Po zmianie stron nie było lepiej, a oba zespoły mimo przeciwności losu, próbowały stwarzać sobie okazje.

Goście przed szansą objęcia prowadzenia stanęli w 80. minucie, bowiem arbiter wskazał na wapno po faulu w polu karnym. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Wojciech Daniel, który pewnym strzałem pokonał golkipera Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale wynik nie uległ już zmianie.

0-1 Wojciech Daniel (80-rzut karny)