http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-05-03 18:48:00

Sławomir Majak po porażce ze Stalą Stalowa Wola: Jako zespół trzecioligowy, nie mamy prawa tracić bramek w taki sposób

Sławomir Majak (na zdjęciu, z prawej) nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Sławomir Majak (na zdjęciu, z prawej) nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Siarka Tarnobrzeg w sobotnich Derbach Podkarpacia wysoko przegrała ze Stalą Stalowa Wola. Po meczu przybity był Sławomir Majak. Zobaczcie jak podsumował to spotkanie.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

 
 
-Chyba nie ma trenera na świecie, który teraz powiedział by coś mądrego i z sensem. Jako zespół trzecioligowy, nie mamy prawa tracić bramek w taki sposób. Chyba wszyscy państwo widzieli, w jakich okolicznościach te bramki padały dzisiaj. To nas troszeczkę dyskwalifikuje dzisiaj jako zespół trzecioligowy, bo takie błędy nawet w juniorach się nie zdarzają i oto mam ogromny żal do chłopaków, że do tego dopuścili - powiedział Sławomir Majak po meczu ze Stalą Stalowa Wola.
 
-Wychodzimy na drugą połowę z jakimś planem. Pierwasza akcja praktycznie po rozpoczęciu od środka kończy się bramką. To podłamało. Druga sytuacja, gdzie mamy piłke do wybicia, bramkarz wdaję się w drybling, tracimy drugą bramkę. Praktycznie nie ma zespołu, który bo takim czymś się podniósł. Gdzieś tam te dwie bramki w końcówce też po naszych ewidentnych błędach, więc no tutaj jak powiedziałem na początku, ciężko coś z sensem wziąć i powiedzieć - dodał szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg.
 
-Przede wszystkim gratuluję tu gospodarzom zwycięstwa, bo na pewno z przebiegu meczu na to zasłużyli. Może zbyt wysoko, ale musimy z tej porażki wyciągnąć wnioski. To się łatwo mówi, wyciągnąć wnioski, ale chciałbym żeby udało nam się wyciągnąć rewanż za kilka dni tutaj w finale Pucharu Polski. Chcielibyśmy zagrać o wiele lepiej, a przynajmniej mieć bardziej pozytywny wynik, więc zrobimy tutaj wszystko, żeby do środy chłopaków postawić na nogi - mówił.
 
-W tej chwili wracamy do Tarnobrzega zbici trochę, z głowami nisko pochylonymi. Czasami ta piłka jest okrutna, ale to też jakby nie rozwiązuje tych problemów na dzisiaj. Przegraliśmy 4-0, wyraźnie z zespołem to lepszym dzisiaj. Jeszcze raz gratuluję, to wszystko co mogę powiedzieć - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej, jest dostępny poniżej.
 

Wyniki meczów 33. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij