2021-05-02 10:47:00

Legion potwierdza, 2-0 to niebezpieczny wynik. Sokół Kolbuszowa Dolna wywiózł punkt z Pilzna

Podopieczni Waldemara Mazurka wrócili do Kolbuszowej Dolnej z punktem. Sokół walczył do końca, zaś Legion Pilzno może sobie pluć w brodę, bowiem po 18. minutach prowadził 2-0.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Sobotni mecz doskonale ułożył się dla Legionu Pilzno, który już w 5. minucie objął prowadzenie. Świetnie w polu karnym zachował się Oskar Mazur, który głową skierował piłkę do siatki. Podopieczni Romana Gruszeckiego nie zatrzymywali się i niespełna kwadrans później wygrywali już 2-0, a z gola cieszył się Seweryn Kędzior.

To widocznie podrażniło ekipę Sokoła Kolbuszowa Dolna, która się ogarnęła i ruszyła do odabiania strat. Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka dwoił się i troił, a w 41. minucie dopiął swego i złapał kontakt za sprawą Kamila Aaba. Przyjezdni po zmianie stron wciąż napierali i szukali okazji do strzelenia gola na 2-2.

Kolbuszowianie nie dawali za wygraną i cały czas szukali szans. Sprawę przyjezdnym ułątwił fakt, że Legion w 61. minucie stracił Kamila Kuczaka, który ujrzał drugą żółtą kartkę. Zespół z Pilzna cofnął się do defensywy, a Sokół zaczął napierać. Ekipa znad Nilu w końcu dopięła swego, a gola na 2-2 w doliczonym czasie gry, zdobył Kamil Duszkiewicz.

1-0 Oskar Mazur (5)
2-0 Seweryn Kędzior (18)
2-1 Kamil Aab (41)
2-2 Kamil Duszkiewicz (90)