https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-02 00:56:00

Podział punktów w Sieniawie. Sokół zremisował ze Stalą Kraśnik

Sokół Sieniawa podzielił się punktami ze Stalą Kraśnik. (fot. Patryk Górecki)
Sokół Sieniawa podzielił się punktami ze Stalą Kraśnik. (fot. Patryk Górecki)
Sokół Sieniawa zremisował 2-2 ze Stalą Kraśnik w meczu 33. kolejki 3 ligi gr. IV. Piłkarze Ryszarda Kuźmy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale nie potrafili tego utrzymać.
 
Na początku spotkania obie drużyny rozpoznawały się nawzajem. W 27. minucie bramkę na 1-0 dla Sokoła Sieniawa strzelił Bartłomiej Purcha. Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Ryszarda Kuźmy pójdą za ciosem, goście z Kraśnika doprowadzili do wyrównania za sprawą Kamila Bartosia. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym.
 
W 61. minucię bramkę dającą prowadzenie strzelili gracze Sokoła Sieniawa. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Ochał, ale nie minęło pięć minuty i na stadionie w Sieniawie był remis. Do wyrównania doprowadził Adam Zawierucha. W drugiej połowie obie drużyny próbowały przewyższyć szalę na swoja korzyść, lecz spotkanie zakończylo się podziałem punktów.
 
1-0 Bartłomiej Purcha (27)
1-1 Kamil Bartoś (31)
2-1 Dominiak Ochał (63)
2-2 Adama Zawierucha (66)
 
Sokół Sieniawa:
Zając - Grasza, Skała, Kapuściński, Lis - Oziębło (60. Więcek), Ochał, Majda (60. Mazurek) - Purcha, Hass (68. Wójcik), King (68. Pikiel)
 
Stal Kraśnik:
Borusiński - Łokieć, Jagieła, Dyszy, Michalak – Zawierucha (90. Woźniak), Popiołek (77. Chudyba), Bartoś (66. Cygan), Skrzyński, Czelej (66. Wolski) - Mażysz (77. Imiołek)

Wyniki meczów 33. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij