2021-05-02 00:56:00

Podział punktów w Sieniawie. Sokół zremisował ze Stalą Kraśnik

Sokół Sieniawa podzielił się punktami ze Stalą Kraśnik. (fot. Patryk Górecki)
Sokół Sieniawa zremisował 2-2 ze Stalą Kraśnik w meczu 33. kolejki 3 ligi gr. IV. Piłkarze Ryszarda Kuźmy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale nie potrafili tego utrzymać.

Na początku spotkania obie drużyny rozpoznawały się nawzajem. W 27. minucie bramkę na 1-0 dla Sokoła Sieniawa strzelił Bartłomiej Purcha. Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Ryszarda Kuźmy pójdą za ciosem, goście z Kraśnika doprowadzili do wyrównania za sprawą Kamila Bartosia. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym.

W 61. minucię bramkę dającą prowadzenie strzelili gracze Sokoła Sieniawa. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Ochał, ale nie minęło pięć minuty i na stadionie w Sieniawie był remis. Do wyrównania doprowadził Adam Zawierucha. W drugiej połowie obie drużyny próbowały przewyższyć szalę na swoja korzyść, lecz spotkanie zakończylo się podziałem punktów.

1-0 Bartłomiej Purcha (27)
1-1 Kamil Bartoś (31)
2-1 Dominiak Ochał (63)
2-2 Adama Zawierucha (66)