2021-05-01 23:59:00

Piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa Wólczanki Wólka Pełkińska. Musieli uznać wyższość Korony II Kielce

Wólczanka Wólka Pełkińska nie wygrała piątego z rzędu meczu w rundzie wiosennej. Tym razem niespodziewanie musieli uznać wyższość Korony II Kielce.

Już po szesnastu minutach na prowadzenie wyszli piłkarze Korony II Kielce. Gola dla gości zdobył Artur Piróg. Dziesięć minut później było już 2-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adrian Bielka. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się dwubramkowym prowadzeniem gości, zespół trenera Marcina Wołowca strzeliła bramkę kontaktową. Gola dla Wólczanki Wólka Pełkińksa zdobył Krystian Wrona.

W drugiej połowie zespół z Wólki Pełkinskiej dążył do wyrównania, lecz gospodarze nadziali się na kontratak w 92. minucie mecz i stracili bramkę na 1-3. Wynik meczu ustalił Dawid Lisowski. To już piąty mecz bez zwycięstwa drużyny Marcina Wołowca. Tym samym ekipa Wólczanki spadła na 12. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV.

0-1 Artur Pirog (16)
0-2 Adrian Bielka (26)
1-2 Krystian Wrona (42)
1-3 Dawid Lisowski (90+2)