https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-22 21:55:00

Ogromny sukces Tobiasza Musielaka! Żużlowiec Cellfast Wilków Krosno okazał się najlepszy w Rawiczu

Tobiasz Musielak wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu (fot. Cellfast Wilki Krosno)
Tobiasz Musielak wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu (fot. Cellfast Wilki Krosno)
Tobiasz Musielak w czwartkowe popołudnie pojechał ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Żużlowiec Cellfast Wilków Krosno w Rawiczu okazał się najlepszy i awansował do półfinału.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Nowy nabytek Cellfast Wilków Krosno, w czwartkowe popołudnie pojechał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dzisiejsze zmagania odbyły się w Łodzi, Bydgoszczy oraz Rawiczu. Tobiasz Musielak pojechał w Wielkopolsce. Zawodnik beniaminka eWinner 1 ligi żużlowej zdeklasował całą stawkę i zajął pierwsze miejsce, zapewniając sobie tym samym awans do półfinału.
 
Źużlowiec podkarpackiej ekipy ma za sobą świetne zawody, a w tyle pozostawił m.in. takich zawodników jak Bartosz Smektała, Patryk Dudek czy Kacper Gomulski. Musielak w czwartek zdobył 14 punktów i znalazł się w gronie zawodników, którzy wywalczyli awans do półfinałów. Przed nami jeszcze jeden ćwierćfinał, który odbędzie się w Rzeszowie. Ten zaplanowano na 13 maja. 
 

Brawo On Musielak Racing - Tobiasz Musielak zdobył 14 pkt i wygrał 1/4 finału IMP w Rawiczu meldując się w półfinale Gratulujemy! Oglądaliście "Tofika" w akcji? #ApetytNaZuzel

Opublikowany przez Cellfast Wilki Krosno Czwartek, 22 kwietnia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij