https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-22 11:49:00

Włodzimierz Gąsior, trener PGE FKS Stali Mielec: Doceniam grę Jagielloni Białystok, ale my na ich tle nie byliśmy gorsi

Włodzimierz Gąsior uważa, że mecz z Jagiellonią napawa optymizmem przed kolejnymi meczami. (fot. Jagiellonia TV)
Włodzimierz Gąsior uważa, że mecz z Jagiellonią napawa optymizmem przed kolejnymi meczami. (fot. Jagiellonia TV)
PGE FKS Stal Mielec zremisowała w ważnym meczu z Jagiellonią Białystok 3-3. Zobaczcie co po tym spotkaniu powiedział Włodzimierz Gąsior.
 
- Przyjeżdzaliśmy do Białegostokuw w bardzo trudnej sytuacji. Znamy wartość Jagielloni. Uważam, że to jest drużyna co najmniej z górnej połowy tabeli. Mają bardzo dobrych zawodników. Są to gracze ekstraklasowi. U nas na pewno po Zagłebiu Lubin, gdzie mecz był na całkiem dobrym poziomie. Jednak przegraliśmy tamto spotkanie dwoma bramkami. Mieliśmy krótką przerwę, trzeba było przyjechać do Białegostoku i szukać punktów. Źle rozpoczęliśmy ten mecz, bo już w 13. minucie przegrywaliśmy 0-2. Jestem przekonany, że ten wynik spowodował że drużyna potrafiła się ponieść. Staliśmy się mocniejsi mentalenie i to sprawiło, że zdobyliśmy bramkę kontaktową. Wówczas drużyna pomyślała, że możemy tutaj co najmniej zremisować - mówi Włodzimierz Gąsior na konferencji po meczu z Jagiellonią Białystok.
 
- Doprowadziliśmy do wyniku 2-2 i mogliśmy pokusić się o zwycięska bramkę. Jednak zdobyła ją Jagiellonia, a my doprowadziliśmy do remisu. Jeszcze raz pokreślam w naszej sytuacji ten mecz z tak wartościowym przeciwnikiem, gdzie zdobyliśmy trzy bramki jest niezwykle ważny. Nie pamiętam kiedy w tym sezonie Stal Mielec zdobyła trzy bramki, może ktoś mi to przypomni. Ja do tej pory tylko kibicowałem Stali Mielec. Nasza gra była lepsza niż ostatnio. Ten mecz stał na co najmniej średnim, a może ciut wyżej niż średnim poziomie. Rzadko się zdarza, aby sześć bramek padało w meczu naszej ligi. Doceniam grę Jagielloni Białystok, ale my na ich tle nie byliśmy gorsi. To rokuje nasz optymizm na kolejne mecze - zakończył opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Nxjdjsh 2021-04-22 17:48:32 3 0

Jagiellonii jak już...

!!! 2021-04-24 08:12:43 1 0

Wygrać już ma podbeskidzie ma nad wami 3 punkty przewagi wygrać albo wypad

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij