https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-22 15:28:00

Jacek Fiedeń zwolniony z Orląt Radzyń Podlaski!

Jacek Fiedeń nie będzie prowadził Orląt Radzyń Podlaski (fot. Stal Stalowa Wola)
Jacek Fiedeń nie będzie prowadził Orląt Radzyń Podlaski (fot. Stal Stalowa Wola)
Jacek Fiedeń nie jest już trenerem Orląt Radzyń Podlaski. 55-latek stracił pracę po ostatnich porażkach swojego zespołu.
 
Jacek Fiedeń nie będzie już prowadził Orląt Radzyń Podlaski. Trzecioligowiec postanowił zakończyć współpracę z 55-letnim szkoleniowcem. Fiedeń pracował w ekipie z Radzynia Podlaskiego od października 2020 roku. Aktualnie Orlęta są w strefie spadkowej i zajmują 18. miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy tracą trzy "oczka".
 
W dniu dzisiejszym Zarząd klubu podziękował za dotychczasową współpracę trenerowi Jackowi Fiedeniowi. Dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego dobrego na dalszej drodze zarówno zawodowej jak i prywatnej - czytamy na oficjalnej stronie klubu.
 
W najbliższy weekend Orlęta mają zagrać z Siarką Tarnobrzeg. Działacze zapowiadają, że nazwisko nowego szkoleniowca będzie ogłoszone przed tym meczem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij