https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-30 17:17:00

Oficjalnie: Mecz PGE FKS Stali Mielec z Rakowem Częstochowa przełożony!

Spotkanie pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Rakowem Częstochowa zostało oficjalnie przełożone. (fot. Radek Kuśmierz)
Spotkanie pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Rakowem Częstochowa zostało oficjalnie przełożone. (fot. Radek Kuśmierz)
Mamy oficjalnie potwierdzenie, że mecz pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Rakowem Częstochowa zostało przełożone. Powodem są pozytywne wyniki testów w ekipie z Częstochowy.
 
PGE FKS Stal Mielec nie zagra w Wielką Sobotę z Rakowem Częstochowa. O tym, że mecz będzie przełożony pisaliśmy TUTAJ. Spotkanie miało się odbyć 3 kwietnia o godz. 15:30 na stadionie przy ul. Solskiego 1 w Mielcu.
 
- Decyzja została podjęta zgodnie z zaleceniami Zespołu Medycznego PZPN, który jest w bieżącym kontakcie z drużyną Rakowa. Nowy termin spotkania zostanie ogłoszony po ustaleniach z oficjalnym nadawcą – telewizją CANAL+ - czytamy na oficjalnej stronie Stali Mielec.
 
Ekstraklasa, mimo zaostrzonej sytuacji epidemicznej w kraju, kontynuuje rozgrywki zgodnie z terminarzem. Około 400 osób we wszystkich klubach podlega ścisłym procedurom sanitarno-medycznym, obejmującym m.in. codzienne obserwacje stanu zdrowia i regularne testy. Mają one na celu zapobieganie i wczesne wykrywanie ewentualnych zakażeń.

W takich przypadkach natychmiast wdrażane są procedury izolacji. Stosowane rozwiązania przekładają się na bezpieczeństwo uczestników rozgrywek – dotychczas tylko pojedyncze mecze zostały przełożone i były one na bieżąco odrabiane.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij