https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-30 20:38:00

Tomasz Goździuk tymczasowym opiekunem Hetmana Zamość

fot. archiwum
fot. archiwum
Tomasz Goździuk poprowadzi Hetman Zamość w najbliższym meczu z Orlętami Radzyń Podlaski. Po świętach klub z Zamościa ogłosi nazwisko nowego szkoleniowca.
 
Hetman Zamość oficjalnie potwierdził, że kontrakt z Michałem Mackiem został rozwiązany za porozumieniem stron. W najbliższym meczu drużynę z Zamościa poprowadzi Tomasz Goździuk, który do czasu ogłoszenia nowego szkoleniowca będzie pełnił rolę trenera Hetmana. Warto dodać, że Goździuk jest obecenie wiceprezesem ekipy z Zamościa.
 
- Trenerowi Mackowi dziękujemy za pracę i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. Informujemy, że do meczu w Radzyniu Podlaskim rolę trenera pełni Tomasz Goździuk. W kolejnym komunikacie (planujemy we wtorek po świętach) podamy nazwisko nowego szkoleniowca - czytamy w oficjalnym komunikacie trzecioligowca podanym za pośrednictwem twittera.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij