http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-03-30 14:17:53

Marcin Laska opuszcza KS Wiązownica! "Bardzo dobrze będę wspominał klub"

Marcin Laska opuszcza KS Wiązownica. (fot. archiwum)
Marcin Laska opuszcza KS Wiązownica. (fot. archiwum)
Marcin Laska nie będzie dłużej asystentem Jacka Piszczka w KS Wiązownica. 28-latek z powodów osobistych musiał opuścić trzecioligowca. 
 
Marcin Laska pracował w KS Wiązownica od 10 września. Wówczas szkoleniowcem beniaminka 3 ligi gr. IV był jeszcze Valeriy Sokolenko. Później następiła zmiana trenera w drużynie Ernesta Kasii. Nowym opiekunem KS-u został Jacek Piszczek, ale Laska zachował swoją pozycję.
 
- Dziś z naszym klubem rozstaje się drugi trener naszego zespołu Marcin Laska, który przebywał w naszym klubie od 10 września 2020 roku. Powodem takiej decyzji są sprawy osobiste trenera Marcina - czytamy na stronie beniaminka 3 ligi.
 
Co ciekawe w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej Laska samodzielnie prowadził drużynę, bowiem Piszczek przebywał na zwolnieniu chorobowym. Wówczas ekipa z Wiązownicy wygrała z Hetmanem Zamość oraz Chełmianką Chełm.
 
- Bardzo dobrze będę wspominał klub, który jest mądrze zarządzany i ma dobrze skonstruowaną kadrę. Było to dla mnie mega cenne doświadczenie. Bardzo dużo się nauczyłem od zawodników, których tu spotkałem. Na pewno zawsze będę z radością wracał myślami do tych chwil. Związałem się w pewien sposób z piłkarzami i wspólnie tworzyliśmy dobry klimat - powiedział sam zainteresowany cytowany przez oficjalną stronę KS Wiązownica.
 
Czy nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze pracować w ekipie z Wiązownicy? - Jeśli zostawiłem po sobie dobre wrażenie to mam nadzieję, że tak. Znam klub od strony organizacyjnej. Z Prezesem zawsze dochodziliśmy do porozumienia. Życzę powodzenia KSW w drodze do utrzymania, Prezesowi pozytywnego myślenia. Zawodnikom wiary w siebie, bo maja duży potencjał i gospodarzowi Markowi wytrwałości. Dziękuje za również trenerowi Sokolenko, który mi zaufał i ściągnął do drużyny - zakończył Marcin Laska.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-03-30 20:40:36 2 6

Podziękuj trochimowi grubasowi

Gif 2021-03-30 21:13:07 0 6

A trenerowi Piszczykowi nie dziękujesz ?

~anonim 2021-03-30 22:06:02 2 5

Grubas mieszał w garnku żeby go zwolnić bo mala wiedzą dysponuje

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij