https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-06 20:08:00

Miasto Szkła Krosno lepsze od Dzików Warszawa

Miasto Szkła Krosno pokonało Dziki Warszawa (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno pokonało Dziki Warszawa (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno odniosło kolejne ważne zwycięstwo w Suzuki 1 lidze mężczyzn. Podopieczni Marcina Radomskiego na własnym parkiecie pokonali Dziki Warszawa.
 
Miasto Szkła Krosno przystępowało do dzisiejszej potyczki w dobrych humorach, bowiem ostatnio wygrali na wyjeździe z Decką Pelplin. Spotkanie od początku było wyrównane, jednak z czasem to ekipa dowodzona przez Marcina Radomskiego odskoczyła. Dziki Warszawa nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat.
 
Spotkanie było niezwykle zacięte, a z czasem to ekipa ze stolicy objęła prowadzenie. Krośnianie szybko jednak wyrównali, a nastęnie odskoczyli drużynie Dzików. Przyezdni w końcówce przycisnęli, ale nie zdołali dogonić Miasta Szkła. Początek drugiej kwarty był wyrównany, jednak miejscowi szybko wypracowali sobie przewagę.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego z czasem włączyli piąty bieg i do przerwy prowadzili aż osiemnastoma punktami. Dziki nie mając nic do stracenia, rozpoczęli niwelowanie strat, jednak szło to to opornie. Miasto Szkła kontrolowało przebieg meczu i spokojnie wygrało mecz, choć ekipa z Warszawy urwała miejscowym trochę punktów.
 
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87-82 (27-25, 26-10, 18-23, 16-24)
 
Miasto Szkła Krosno: Szczypiński 20, Oczkowicz 9, Ciesielski 6, Czujkowski 19, Krzywdziński 1, Ciechociński 4, Konopatzki 14, Walciszewski, Żmudzki 10, Wieloch 4
 
Dziki Warszawa: Krefft 17, Grochowski 18, Wojtyński 11, Piliszczuk 0, Marchoff 0, Jarmakowicz 4, Tokarski 4, Gospodarek 21, Dębski 7, Koźluk 0
 
Sędziowali: Damian Kuziora, Marek Czernek, Radosław Myśliński
 
Komisarz: Zbigniew Nowocin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij