https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-25 20:15:23

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu rozpoczyna rekrutację

Najstarsza na Podkarpaciu Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu rozpoczyna rekrutację wspólnie z Klubem UKS SMS Stal Mielec. Pierwsze testy odbędą się już w poniedziałek 1 marca.
 
Działająca od ponad 18 lat Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu organizuje nabór główny do klasy I Liceum Ogólnokształcącego dla rocznika 2006. Odbędzie się również nabór uzupełniający dla roczników 2003, 2004 i 2005.
 
Pierwsze testy naborowe do Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego na rok szkolny 2021/2022 zaplanowano na poniedziałek 1 marca na godz. 15. Odbędą się one na boisku Gryfu Mielec przy ulicy Warszawskiej 5.
 
Testy obejmować będą badanie szybkości, zwrotności, mocy i wytrzymałości. Kandydaci na piłkarzy zagrają także w test meczu.
 
To nie jedyny termin testów organizowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. Następne zaplanowano na kolejne poniedziałki - 8 marca, 22 marca, 12 kwietnia i 26 kwietnia.
 
 
Mielecki SMS zaprasza również wszystkich chętnych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej. Będą się w niej prowadzone zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, gimnastyki oraz szermierki. Prowadzona będzie także rekrutacja uzupełniającą do klas od IV do VIII.
 
Więcej informacji na temat zapisów uzyskać można telefonicznie 697 112 359 oraz 17 787 53 69, mailowo: nsmsmielec@gmail.com lub na stronie internetowej sms.mielec.pl.
 
Szkoła Mistrzosta Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu do najdłużej działająca SMS na Podkarpaciu. Istnieje od ponad 18 lat i wykształciła wielu znanych zawodników. Wśród jej absolwentów znajdują się m.in. Paweł Bochniewicz, Maciej Domański, Kamil Kościelny, Krystian Getinger, Piotr Mroziński czy Kamil Radulj.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij