https://www.dikyspray.pl/


2021-02-26 08:54:00

Już dziś rozpoczyna się runda wiosenna Fortuna 1 ligi! Apklan Resovia gra z Puszczą Niepołomice

Apklan Resovia już dziś zainauguruje piłkarską wiosnę (fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia)
Apklan Resovia już dziś zainauguruje piłkarską wiosnę (fot. Paweł Golonka/Apklan Resovia)
Już dziś rozpczyna się piłkarska wiosna w Fortuna 1 lidze. Apklan Resovia zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Czy będzie powtórka z inauguracji?
Już dziś zostaną rozegrane pierwsze mecze 18. kolejki Fortuna 1 ligi. Tą zainauguruje starcie Apklan Resovii z Puszczą Niepołomice, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 14:00. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego z pewnością będą chcieli udanie rozpocząć piłkarską wiosnę oraz z chęcią powtórzyć wynik z inauguracji, gdy "Pasiaki" wygrały 3-0.
 
Najbliższy rywal ekipy z Rzeszowa, plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. Popularne "Żubry" po siedemnastu ligowych kolejkach, na swoim koncie mają zgromadzone 23 punkty. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, pięć remisów oraz sześć porażek. Zespół znad Wisłoka zaś, zajmuje ostatnią lokate i dotychczas uzbierał 9 oczek. Na to składają się dwie wygrane, trzy remisy i dwanaście porażek.
 
Faworytem dzisiejszego starcia, jeśli tylko by patrzeć na tabelę, z pewnością jest zespół z Niepołomic. Rzeszowianie tanio jednak skóry nie sprzedadzą i za wszelką cenę będą chcieli udanie rozpocząć ligowy rok. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie. Oba zespoły ostatnio mierzyły się na inaugurację rozgrywek i wtedy Apklan Resovia wygrała pewnie 3-0 po bramkach Dawida Kubowicza, Sebastiana Zalepy i Karola Twardowskiego.
Mecz będzie inaugurującym 18. kolejke Fortuna 1 ligi. Arbitrem desygnowanym na to spotkanie jest Grzegorz Kawałko z Białegostoku, któy w trwwających rozgrywkach "gwizdał" pięć meczów na zapleczu krajowej elity. Ponadto miał okazdję także roztrzygnąć po jednym starciu w 2 lidze oraz Fortuna Pucharze Polski. Poniżej prezentujemy przewidywany skład "Pasiaków" na to spotkanie.
 
Apklan Resovia: Karol Dybowski - Kamil Słaby, Oliver Podhorin, Nemanja Marković, Bartosz Jaroch - Radosław Adamski, Josip Soljić, Bartłomiej Wasiluk, Rafał Mikulec - Przemysław Zdybowicz, Jakub Wróbel
 

Rozkład meczów 18. kolejki Fortuna 1 ligi:

 

Tabela Fortuna 1 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Emiliano Izaguire 2021-02-26 09:40:30 5 10

Walka o spadek wkracza w decydującą faze :D

Emiliano Izaguire 2021-02-26 09:40:30 5 10

Walka o spadek wkracza w decydującą faze :D

Rzeszowianin 2021-02-26 12:43:05 4 1

Walka o spadek??? Ty jakiś głupi jesteś? Twój żydowski klub walczy o brak awansu w II lidze (a może w jeszcze niższej)?
Czego to garbu[s]y już nie wymyślą... walka o spadek...
Ale trochę rozumiem ich. Polski nie jest ich ojczystym językiem stąd takie debilizmy piszą.

Do k.u.r.e.w z wietnamskiej 2021-02-26 13:05:55 3 0

Siemanko lacho.ciagi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij