https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-26 09:29:00

Rusza 3 liga gr. IV. Oto podsumowanie transferów!

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
W najbliższy weekend ruszają rozgrywki 3 ligi gr. IV. Sprawdzcie jakich transferów dokonały kluby z tej klasy rozgrywkowej. Oto pełna lista.
 
W 3 lidze gr. IV gra aż sześć zespołów z Podkarpacia. Sprawdzcie jakich ruchów transferowych dokonały Stal Stalowa Wola, Siarka Tarnobrzeg, KS Wiązownica, Wisłoka Dębica, Wólczanka Wólka Pełkińska oraz Texom Sokół Sieniawa. Ponadto w jednym miejscu zebraliśmy wszystkie transfery drużyn z 3 ligi. 

Avia Świdnik

Przychodzą: Mateusz Kompanicki (GKS Katowice), Jakub Cielebąk (Górnik Łęczna), Piotr Darmochwał (Motor Lublin), Cezary Zdunek (Górnik II Łęczna), Jakub Wójcik (Avia II Świdnik),
 
Odchodzą: Eryk Ceglarz (Jutrzenka Giebułtów), Krystian Mroczek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Bartosz Mroczek (Legionovia Legionowo), Sebastian Plesz (Świdniczanka Świdnik Mały), Piotr Prędota (koniec kariery),
 
Chełmianka Chełm

Przychodzą: Michał Budzyński (Lewart Lubartów)Hubert Giletycz (Lublinianka Lublin), Dawid Sąsiadek (BKS Lublin),
Odchodzą: Dawid Salewski (Victoria Żmudź),

Cracovia II Kraków

Przychodzą: Norbert Łuczak, Kacper Grzebieluch (obaj Cracovia U19),
Odchodzą: Jakub Grzywaczewski (Ruch Chorzów),

Hetman Zamość

Przychodzą: Przemysław Chyrchała (Znicz Biała Piska), Kacper Nastałek (Stal Kraśnik)Michał Macek (trener), Michajło Kaznocha, Jakub Wyłupek, Oliwer Maziarka (wszyscy Huczwa Tyszowce), Bartłomiej Sienkiewicz (Sparta Rejowiec Fabryczny),
Odchodzą: Wesley Cain (?), Okan Ozicifi (?), Jan Polak (?), Rafał Kruczkowski (Olimpia Grudziądz), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Grzegorz Gibki (Sokół Kleczew), Łukasz Pokrywka (Olimpia Elbląg)

Jutrzenka Giebułtów

Przychodzą: Damian Pawelski, Krzysztof Iwanicki (obaj Bruk-Bet Termalica Nieciecza)Eryk Ceglarz (Avia Świdnik),
Odchodzą: Bartosz Kozieł (Słomniczanka Słomniki), Grzegorz Bizoń (Tempo Białka), Michał Romuzga (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie), Karol Wątroba, Norbert Leśniak (obaj Hutnik Kraków), Patryk Michniak (?), Karol Włodarski (?), Kamil Czarnecki (?),

Korona II Kielce

Przychodzą: Michał Rybus (ŁKS Probudex Łagów), Maksymilian Kiełk (Korona Kielce U19),
Odchodzą: Radosław Turek (Korona Kielce),

KS Wiązownica

Przychodzą: Mirosław Kmiotek (Wisła Sandomierz), Grzegorz Janiczak (Podhale Nowy Targ), Michał Zając (Puszcza Niepołomice), Wojciech Trochim (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski),
OdchodząSebastian Dziedzic (?), Jakub Szafar (Wisłok Wiśniowa), Konrad Buć (SPEC Stal Łańcut), Bartosz Walków (?), Jakub Janik (Garbarnia Kraków), Valeriy Sokolenko (Stal SPEC Łańcut), Jakub Bałanda (KS Szówsko),

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Przychodzą: Bartosz Smuczyński (Broń Radom), Dariusz Partyka (Wisłoka Dębica), Adam Nowak (Motor Lublin), Mateusz Zając (Hutnik Kraków)Matthew Korziewicz (Stal Stalowa Wola), Oskar Brociek (Powislanka Lipsko), Mikołaj Smyłek (Pogoń Siedlce),
Odchodzą: Wojciech Trochim (KS Wiązownica), Mateusz Mąka (Błonianka Błonie), Karol Szymkowiak (Wisła Płock), Dawid Chudyba (Stal Kraśnik), Jan Imiołek (Stal Kraśnik)

Lewart Lubartów

PrzychodząJoe Dearman (bez klubu), Bartosz Janiszek (Motor II Lublin)
Odchodzą: Bartosz Fiedeń (Górnik II Łęczna),Michał Budzyński (Chełmianka Chełm)

ŁKS Probudex Łagów

Przychodzą: Mateusz Maciejowski (GKS Tychy), Patryk Baran (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Rui Costa (SC Mineiro Aljustrelense), Mikołaj Szymański (Znicz Pruszków), Michał Mydlarz (GKS Jastrzębie) Rafał Grzela, Dawid Szała (obaj GKS Nowiny), Rafał Szady (Górnik II Łęczna)
Odchodzą: Kacper Rogoziński (Wisła Płock), Mateusz Partyka (GKS Rudki), Krystian Zaręba (Nida Pińczów), Szymon Pietras (Spartakus Daleszyce), Adrian Uniat (?), Mateusz Śliwka (?), Michał Rybus (Korona II Kielce), Dorian Buczek (?),

Orlęta Radzyń Podlaski

Przychodzą: Patryk Rojek (Górnik Łęczna), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Arkadiusz Maj (Orzeł Urzędów), Maciej Welman (Włodawianka Włodawa), Oskar Kania (Bizon Jeleniec)Daniel Kleber (Huragan Międzyrzec Podlaski), Marcin Fiedeń (Lublinianka Lublin), Pavel Chelyadko (Dynamo Brest 1960), 
OdchodząBartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce), Radosław Kursa (Świdniczanka Świdnik Mały), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska), Arkadiusz Kot (Az-Bud Komarówka Podlaska), Arkadiusz Korolczuk (Huragan Międzyrzec Podlaski),

Podhale Nowy Targ

Przychodzą: Maksymilian Tkocz (Lech II Poznań), Rafał Surmiak (Stal Stalowa Wola), Kamil Palacz, Piotr Bryja (obaj Sandecja Nowy Sącz), Samuel Budinsky (Lucenec), Patryk Serafin (Garbarnia Kraków), Szymon Jeziorski (Puszcza II Niepołomice), Wojciech Kobylarczyk (Górnik II Zabrze), Olivier Janso (KFC Komarno),
Odchodzą: Mateusz Szukała (?), Johny Spike Gill (powrót do Anglii), Grzegorz Janiczak (KS Wiązownica), Damian Mrówka Błażej Skórski (obaj Lubań Maniowy), Daniel Wajsak (Błękitni Stargard), Grzegorz Misiura (Wierchy Rabka), Marek Mizia (kontuzja), Kacper Smoleń (Poprad Muszyna), Jarosław Potoniec (wyjazd za granicę)

Podlasie Biała Podlaska

Przychodzą: Maciej Wojczuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Eryk Kobza (Sokół Ostróda), Mariusz Łukasiewicz (Lutnia Piszczac), Jakub Łęcki (Szydłowianka Szydłowiec), Andrey Arkhipov (FK Lida), Igor Chalimoniuk (drużyna rezerw), Krzysztof Salak (Polonia Warszawa)
Odchodzą: Filip Szabaciuk (Stomil Olsztyn),

Siarka Tarnobrzeg

Przychodzą: Sławomir Majak (trener), Paweł Szołtys (Chojniczanka Chojnice), Leonard Zmarzlik (UKS SMS Łódź), 
Odchodzą: Grzegorz Opaliński (WATKEM Korona Rzeszów), Paweł Wolski (Broń Radom), Kamil Kargulewicz (GKS Tychy), Paweł Mróz (Alit Ożarów),

Stal Stalowa Wola

Przychodzą: Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz), Aleksander Drobot (Igloopol Dębica), David Hascak (LZS Starowice Dolne)Aboubacar Conde (Miedź II Legnica), Kacper Piechniak (Alit Ożarów), Tomasz Wietecha (bez klubu), Adrian Knurovsky (FK Poprad),
Odchodzą: Piotr Zmorzyński (Hutnik Kraków), Piotr Witasik (Olimpia Grudziądz), Michał Fidziukiewicz (Garbarnia Kraków), Oliwier Pilch (JKS Jarosław), Rafał Surmiak (Podhale Nowy Targ), Matthew Korziewicz (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Płonka (Polonia Bytom), Szymon Jarosz (Olimpia Grudziądz), Łukasz Konefał (Wólczanka Wólka Pełkińska),

Texom Sokół Sieniawa

Przychodzą: Adrian Wójcik (Hutnik Kraków), Paweł Oziębło (JKS Jarosław), Jakub Więcek (bez klubu), Dominik Ochał (Stal Stalowa Wola), Eryk Kunicki (Jarota Jarocin),
Odchodzą: Michał Kitliński (Hutnik Kraków), Dawid Burka (Wisła II Płock), Gracjan Kloc (Głogovia Głogów Małopolski),

Stal Kraśnik

Przychodzą: Kamil Łokieć (Alit Ożarów), Kamil Woźniak (Pelikan Łowicz), Jakub Mażysz (Wisła Sandomierz), Dawid Chudyba (Wisła Puławy)Szymon Jagieła (Broń Radom), Mateusz Wójcicki (Lublinianka Lublin), Mikołaj Majewski (Stal II Kraśnik),
OdchodząPaweł Rabin (Piast II Gliwice), Kacper Nastałek (Hetman Zamość), Dani Ruiz Romera (CF Montañesa)Julien Tadrowski (Pogoń Siedlce)

Wisła Puławy

Przychodzą: Kacper Kondracki (Wisła Płock)Ednilson Furtado (Kotwica Kołobrzeg), Karol Czelny (Karpaty Krosno)Łukasz Wiech (Radomiak Radom),
OdchodząMarcin Pigiel (Górnik Konin), Dawid Chudyba (Stal Kraśnik),

Wisła Sandomierz

Przychodzą: Michał Jurewicz (Sparta Augustów), Kacper Serek (Ceramika Opoczno), Mateusz Stańczyk (Igloopol Dębica), Mateusz Chmielowiec (Stal II Mielec), Kacper Pieniążek (Stal Rzeszów), Sebastian Taranek (Miedź II Legnica), Kacper Kopczak (Sunderland A.F.C.), Adam Antochów (Chrobry Głogów), Jan Bieniek (Victoria Sulejówek),
Odchodzą: Jarosław Piątkowski (?), Mirosław Kmiotek (KS Wiązownica), Kamil Bełczowski, Tomasz Wojcinowicz (obaj Hutnik Kraków), Daniel Chorab (Alit Ożarów), Stanisław Wierzgacz (Sokół Nisko?), Maciej Kołoczek (Pogoń Siedlce), Jakub Mażysz (Stal Kraśnik), Adam Polit (WATKEM Korona Rzeszów), Miłosz Matuszewski (KKS Kalisz), Fryderyk Stasiak (?),

Wisłoka Dębica

Przychodzą: Konrad Mrózek (Sandecja Nowy Sącz), Jan Kozłowski (Stal II Mielec), Adrian Wójcik (Dunajec Zakliczyn)
OdchodząPaweł Remut (Czarni 1910 Jasło)Szczepan Kogut (Metal Tarnów), Damian Lubera (?), Jan Pelc, Krzysztof Wrzosek (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza), Kamil Dybski (Błękitni Ropczyce), Dariusz Partyka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

Wólczanka Wólka Pełkińska

PrzychodząMarcin Wołowiec (Stal Rzeszów), Łukasz Konefał (Stal Stalowa Wola)Jakub Lorek (Stal Rzeszów)Przemysław Czado (Legia U19 Warszawa)Kacper Myszogląd (Wisła Kraków), Kacper Halczak (Puszcza Niepołomice), Adrian Soboń, Adrian Skrzyniak (obaj Stal II Mielec),
OdchodząDaniel Myśliwiec (Stal Rzeszów), Jakub Szczypek (Stal Rzeszów), Przemysław Pęksa (Stal Rzeszów)Mateusz Kocur (Orzeł Przeworsk), Oskar Kubik (Raków II Częstochowa),

 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

stalowka 2021-02-26 09:50:17 1 0

Dominik ochal odszedl ze stalowki w poprzednim okienku a nie w tym

do stalowka 2021-02-26 09:50:54 1 0

zgadzam się

tintilo 2021-02-26 13:09:25 1 0

Dawaj Wisełko po awans!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij