https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-19 11:19:00

Karol Szymkowiak został nowym zawodnikiem Wisły Płock

Karol Szymkowiak wzmocnił Wisłę Płock (fot. Wisła Płock)
Karol Szymkowiak wzmocnił Wisłę Płock (fot. Wisła Płock)
Karol Szymkowiak został nowym zawodnikiem ekstraklasowej Wisły Płock. Bramkarz ostatnio występował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Karol Szymkowiak został nowym zawodnikiem ekstraklasowej Wisły Płock, do której został wypożyczony. Bramkarz ostatnio występował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jesienią rozegrał dziesięć spotkań w 3 lidze gr. IV oraz na swoim koncie ma jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski. 21-latek pierwsze kroki stawiał w Wyzwoleniu Chorzów, a ponadto był także związany ze Stadionem Śląskim Chorzów, Legią Warszawa oraz Miedzią Legnica.
 
-Szymkowiak został do nas sprowadzony z myślą o rywalizacji o numer dwa w bramce Wisły Płock. Karol to chłopak obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi i dysponujący przy tym sporym potencjałem. Za sobą ma udaną rundę jesienną w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w III lidze, jako bramkarz-młodzieżowiec - powiedział Paweł Magdoń, dyrektor sportowy "Nafciarzy".
 
-Przyznam, że nie spodziewałem się tego transferu w tym momencie. Myślałem bardziej nad latem, ale cieszę się, z tego gdzie trafiłem. Dobrze będzie na treningach podglądać bramkarzy z ekstraklasy, bo jest to jednak dla mnie pewna nowość. Wiem, nad czym mam pracować i co muszę zrobić, żeby walczyć o drugie miejsce w bramce, a co czas przyniesie, zobaczymy. Moim atutem jest gra nogami, ale generalnie nie czuję się gorszy w żadnym aspekcie bramkarskim. Zawsze są jednak rzeczy do poprawy, ale przychodzę tutaj po to, żeby nadrobić te braki i pokazać się jak z najlepszej strony - dodał Karol Szymkowiak, nowy bramkarz Wisły Płock.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij