https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-19 08:45:59

Pierwsze ruchy kadrowe w Błękitnych Ropczyce. Drużynę opuszcza czterech graczy

Pierwsze ruchy kadrowe w Błękitnych Ropczyce. (fot. Kuba Noworól)
Pierwsze ruchy kadrowe w Błękitnych Ropczyce. (fot. Kuba Noworól)
W ekipie Błękitnych Ropczyce doszło do pierwszych przetasowań. Drużynę prowadzoną przez Łukasza Chmurę opuszczają Damian Albrycht, Mikołaj Sypek, Mateusz Gawron oraz Łukasz Kosiba.
 
Rozpoczęły się pierwsze ruchy kadrowe w Błękitnych Ropczyce. Drużynę opuszczają Łukasz Kosiba, Damian Albrycht, Mikołaj Sypek oraz Mateusz Gawron. Natomiast do drużyny z Ropczyc dołączyło dwóch graczy. Są to Jakub Delekta z Głogovii Głogów Małopolski oraz Kamil Dybski z Wisłoki Dębica.
 
- W tej rundzie na pewno nie zagrają u nas Albrycht, Sypek i Kosiba. Natomiast Mateusz Gawron zostanie wypożyczony. Być może opuści nas jeszcze ktoś. Pozyskaliśmy Jakuba Delektę oraz Kamila Dybskiego. Poszukujemy jeszcze jednego zawodnika ofensywnego - powiedział nam Łukasz Chmura, opiekun Błękitnych Ropczyce.
 
Błękitni już przygotowują się do rundy wiosennej w 4 lidze. W ubiegły weekend wygrali z Chemikiem Pustków oraz zremisowali ze SPEC Stalą Łańcut. W najbliższą sobotę zagrają mecz kontrolny z KS Zaczernie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

znawca 2021-02-21 22:51:12 0 0

Tłeneł Chmuła - piełwsza kłasa.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij