https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-19 14:18:00

Mateusz Wawrylak i Paweł Mróz trafili do Alitu Ożarów

Mateusz Wawrylak oraz Paweł Mróz rundę wiosenną spędzą w Alicie Ożarów. (fot. Siarka)
Mateusz Wawrylak oraz Paweł Mróz rundę wiosenną spędzą w Alicie Ożarów. (fot. Siarka)
Mateusz Wawrylak oraz Paweł Mróz zostali wypożyczeni z Siarki Tarnobrzeg do Alitu Ożarów, czyli szóstej drużyny 4 ligi świętokrzyskiej.
 
Siarka Tarnobrzeg wypożyczyła na rundę wiosenną Mateusza Wawrylaka oraz Pawła Mroza do Alitu Ożarów. Obaj rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej z drużyną Sławomira Majaka. Jednak sztab szkoleniowy "Siarkowców" zdecydował, że w 4 lidze obaj będą mieli większe szanse na grę i dalszy rozwój.
 
- Wawrylak jest defensywnym pomocnikiem, mogącym także grać na środku obrony. Jesienią Mateusz występował na zasadzie wypożyczenia w liderze czwartej ligi podkarpackiej WATKEM Koronie Rzeszów. Wcześniej grał w barwach Siarki na boiskach drugiej i trzeciej ligi i uzbierał łącznie 31 ligowych występów. Mróz to piłkarz ofensywny, jesienią zagrał 20 meczów, strzelił dwie bramki i miał dwie asysty. W sumie zagrał dla Siarki 50 meczów i strzelił w nich 4 gole. Obu piłkarzom życzymy, aby w Ożarowie grali jak najwięcej i rozwinęli się piłkarsko - czytamy na stronie Siarki Tarnobrzeg.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic Korony 2021-02-20 12:09:27 4 0

Powodzenia Matys trzymam kciuki!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij