https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-13 10:37:39

Suzuki 1 Liga: Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Rawlplug Sokół Łańcut zmierzy się dziś na wyjeździe z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych (fot. Patryk Górecki)
Rawlplug Sokół Łańcut zmierzy się dziś na wyjeździe z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych (fot. Patryk Górecki)
Transmisja na żywo z meczu 23. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Górnikiem Trans.eu Wałbrzych a Rawliplug Sokołem Łańcut jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 Rawlplug Sokół Łańcut na wyjeździe zagra z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych w meczu 23. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego do dzisiejszego spotkania podchodzą w bardzo dobrych humorach, bowiem w minionej kolejce, pokonali u siebie Energa Kotwicę Kołobrzeg. Dziś żółto-czarni z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Rywal ekipy z Łańcuta przed meczem ma także dobre nastroje, bowiem ostatnio wygrał u siebie z Księżakiem Łowicz. Zapowiada się więc ciekawe starcie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij