https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-13 11:03:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra dziś z Pogonią Prudnik (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra dziś z Pogonią Prudnik (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 23. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Pogonią Prudnik jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 Miasto Szkła Krosno zagra u siebie z Pogonią Prudnik w meczu 23. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego nie mają najlepszych humorów przed dzisiejszym meczem, bowiem tydzień temu przegrali na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław. Rywal ekipy z Krosna także ostatnio przegrał. Pogoń bowiem musiała uznać wyższość Weegree AZS Politechnika Opolska. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij