https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-08 12:35:00

Mecz PGE Stali Mielec z Wisłą Płock został przełożony!

Dzisiejszy mecz PGE Stal Mielec z Wisłą Płock zostało przełożone (fot. Karol Słomka)
Dzisiejszy mecz PGE Stal Mielec z Wisłą Płock zostało przełożone (fot. Karol Słomka)
Dzisiejszy mecz PGE Stali Mielec z Wisłą Płock został przełożony. Spotkanie nie odbędzie się ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.
 
Dzisiejszy mecz PGE Stali Mielec z Wisłą Płock został przełożony. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. na podstawie informacji od sędziego zawodów podjął decyzję o przełożeniu poniedziałkowego meczu PKO Ekstraklasy, który pierwotnie miał rozpocząć się o godzinie 18:00. Spotkanie nie odbędzie się ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.
 
Jak czytamy na oficjalnej stronie "biało-niebieskich", stale padający śnieg oraz porywisty wiatr i niska temperatura, uniemożliwiają odpowiednie przygotowanie boiska do gry. W związku z tym podjęto decyzję o przełożeniu ostatniego meczu 16. kolejki. Nowy termin zostanie podany w najbliższych dniach, po ustaleniach z oficjalnym nadawcą rozgrywek, telewizją Canal+.
 

Mecz 16. kolejki PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock przełożony.

Opublikowany przez PGE FKS Stal Mielec Poniedziałek, 8 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

zxc 2021-02-08 13:43:30 3 1

No i dobrze. W piłkę mieli grać nie w hokeja.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij