http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-08 11:10:00

Maciej Kołoczek najbliższe pół roku spędzi w Pogoni Siedlce

Maciej Kołoczek został wypożyczony do Pogoni Siedlce (fot. Wisła Sandomierz)
Maciej Kołoczek został wypożyczony do Pogoni Siedlce (fot. Wisła Sandomierz)
Maciej Kołoczek został wypożyczony na najbliższe pół roku do Pogoni Siedlce. Zawodnik jesienią występował w trzecioligowej Wiśle Sandomierz.
 
Maciej Kołoczek został wypożyczony na najbliższe pół roku do Pogoni Siedlce. mowa zawiera opcję pierwokupu. Zawodnik jesienią występował w trzecioligowej Wiśle Sandomierz. 19-latek występuje na pozycji bocznego obrońcy lub pomocnika. Jesienią w "niebiesko-biało-czerwonych" barwach rozegrał 19 spotkań oraz zdobył jednego gola.
 
Piłkarz przy Koseły 3a grał przez ostatnie pół roku. Nowy nabytek siedleckiego klubu to wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie występował do końca sezonu 2017/18. Kolejnym przystankiem 19-latka był Motor Lublin, gdzie grał w zespole juniorów. Ponadto był także w Miedzi Legnica, w której barwach rywalizował w zespole trzecioligowych rezerw.
 

Maciej Kołoczek jest w tym okienku transferowym kolejnym przykładem na to, że nasza Wisła może być trampoliną do...

Opublikowany przez SKS WISŁA Sandomierz Sobota, 6 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij