https://www.dikyspray.pl/


2021-01-29 13:53:00

Michał Fidziukiewicz został nowym zawodnikiem Garbarni Kraków!

Michał Fidziukiewicz podpisał umowę z Garbarnią Kraków (fot. Garbarnia Kraków)
Michał Fidziukiewicz podpisał umowę z Garbarnią Kraków (fot. Garbarnia Kraków)
Michał Fidziukiewicz został nowym zawodnikiem drugoligowej Garbarni Kraków. 29-letni napastnik jesienią występował w Stali Stalowa Wola.
 
Michał Fidziukiewicz został nowym zawodnikiem drugoligowej Garbarni Kraków, z którą związął się umową do 30 czerwca 2021 roku. 29-letni napastnik ostatnio występował w trzecioligowej Stali Stalowa Wola, z którą niedawno rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Jesienią w zielono-czarnych barwach rozegrał 20 spotkań ligowych, w których strzelił 18 bramek. 
 
Ponadto na swoim koncie ma także dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski, w których zdobył jednego gola. Snajper do Stalówki przyszedł z Olimpii Elbląg. Były już gracz zielono-czarnych w przeszłości grał także w GKS-ie TychyZagłębiu SosnowiecGryfie WejherowoRuchu Wysokie Mazowieckie oraz w belgijskim Koninklijke Bocholter VV

Do zespołu Garbarni dołączył 29-letni napastnik Michał Fidziukiewcz, który podpisał z Klubem półroczny kontrakt. Michał witamy w Krakowie i życzymy wielu bramek! bit.ly/MichałFidziukiewiczGarbarnia

Opublikowany przez RKS Garbarnia Kraków Piątek, 29 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

jeje 2021-01-30 11:41:20 0 1

Chyba zostanie piłkarzem, który będzie doił garbarnie. A piłkarz z niego żaden. Tylko jak zobaczy ponad 11 tyś na koncie, to zacznie strzelać.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij