https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-29 21:53:00

Pierwsze ruchy kadrowe w ŁKS-ie Probudex Łagów! Zespół opuściło siedmiu zawodników

Ekipę ŁKS-u Probudex Łagów opuściło siedmiu graczy (fot. Marek Jedynak)
Ekipę ŁKS-u Probudex Łagów opuściło siedmiu graczy (fot. Marek Jedynak)
ŁKS Probudex Łagów za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a poinformował o pierwszych ruchach kadrowych. Jak czytamy, zespół beniaminka 3 ligi gr. IV opuściło siedmiu zawodników.
 
ŁKS Probudex Łagów za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a na facebooku, poinformował o pierwszych ruchach kadrowych. Jak czytamy, zespół beniaminka 3 ligi gr. IV opuściło siedmiu zawodników. Chodzi o Kacpra Rogozińskiego, Michała Rybusa, Mateusza Śliwkę, Adriana Uniata, Krystiana Zarębę, Szymona Pietrasa oraz Mateusza Partykę.
 
Gdzie zagrają wiosną? Rogoziński na początku roku związął się z Wisłą Płock, o czym pisaliśmy TU. Przyszłość reszty piłkarzy nie jest na ten moment znana. Co jeszcze słychać u ekipy z województwa świętokrzyskiego? Zespół dowodzony przez Ireneusza Pietrzykowskiego ma za sobą pierwszy sparing, w którym rozbił OKS Opatów aż 12-1. Kolejną grę kontrolną, ŁKS rozegra już jutro, przeciwko Orliczowi Suchedniów.
 

W przerwie zimowej nasz klub opuściło siedmiu zawodników Dziękujemy im za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej

Opublikowany przez ŁKS Probudex Łagów Piątek, 29 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij