https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-21 09:30:00

Na początek wielkie testowanie! Raport z przygotowań Karpat Krosno

Karpaty Krosno przygotowania rozpoczęły od wielkiego testowania (fot. Konrad Kwolek)
Karpaty Krosno przygotowania rozpoczęły od wielkiego testowania (fot. Konrad Kwolek)
Piłkarze Karpat Krosno rozpoczęli przygotowania do piłkarskiej wiosny w grupie mistrzowskiej 4 ligi podkarpackiej. Sprawdźcie co słychać u ekipy dowodzonej przez Dariusza Lianę.
 
Serią testów motorycznych na zakupionym przez klub sprzęcie firmy Microgate, rozpoczęły się przygotowania w drużynie Karpat Krosno. Zawodnicy pierwszej drużyny jak i wszyscy uczniowie SMS Karpaty Krosno zostali poddani takim próbą jak test szybkości "5-10-30", "RASTTEST" - wytrzymałości szybkościowej beztlenowej, "Optojump next" - test mocy kończyn dolnych oraz ogólna analiza masy i składu ciała. Wszystko to aby jeszcze lepiej monitorować postępy wśród młodych zawodników oraz optymalnie dostosować obciążenia treningowe.
 
Pierwsze pożegnania w Karpatach Krosno
 
Na dzień dzisiejszy ekipę "biało-niebieskich" opuścili już Fabio Ramiro oraz Samuel Asante którzy z racji na niepewną sytuację pandemiczną wrócili do Anglii, a także Grzegorz Żytniak który z racji na obraną ścieżkę zawodową nie będzie mógł łączyć swoich obowiązków z grą w piłkę.
 
Niepewna jest również przyszłość Karola Czelnego przebywającego od wczoraj na testach w trzecioligowej Wiśle Puławy. Z klubem prawdopodobnie pożegna się również Robert Kozubal, który przez półroczny pobyt w ekipie Karpat, w żaden sposób nie potrafił nawiązać do formy prezentowanej za czasów gry w barwach Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.
 
Jakie są cele transferowe "biało-niebieskich"?
 
Na obecną chwilę w temacie wzmocnień pewnym jest że do grona podpiecznych Dariusza Liany dołączą kolejni młodzi zdolni zawodnicy z drużyn juniorskich w osobach Karola Rzońcy oraz Kacpra Bielaka. Zarząd Karpat wraz ze sztabem szkoleniowym cały czas pracuje nad transferami, bacznie przyglądając się zawodnikom testowanym którzy od kilku dni trenują z ekipą "Dumy Miasta Szkła".
 
Wśród priorytetów czwartej drużyny 4 ligi podkarpackiej w pierwszej kolejności znajdują się zawodnicy na pozycję środkowego obrońcy oraz napastnika. Według naszych ustaleń już w najbliższym tygodniu możemy się spodziewać potwierdzenia pierwszego gracza który oficjalnie dołączy do krośnieńskiej ekipy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij