http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-08 17:18:00

Maciej Jankowski został nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec!

Maciej Jankowski podpisał umowę z PGE Stalą Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Maciej Jankowski podpisał umowę z PGE Stalą Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Maciej Jankowski został nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec, która wzmacnia formację ofensywną! Snajper ostatnio występował w Arce Gdynia.
 
Maciej Jankowski został nowym zawodnikiem PGE Stali Mielec i podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. 31-letni napastnik ostatnio występował w Arce Gdynia, w której barwach jesienią rozegral w sumie 19 spotkań i zdobył cztery gole. Warszawianin przy Olimpijskiej 5 grał od wiosny sezonu 2017/18 i dotychczas uzbierał 91 występów w żółto-niebieskich barwach oraz 24 razy pokonywał bramkarza rywai.
 
Piłkarz tym samym wrócił do PKO Ekstraklasy po połrocznej przerwie, gdzie dotychczas uzbierał 279 spotkań oraz zdobył w sumie 61 bramek. Popularny "Jankes" to wychowanek KS-u Piaseczno. Tam grał do końca sezonu 2009/10, a następnie przeniósł się do Ruchu Chorzów. Snajper urodzony w Warszawie, w trakcie kariery piłkarskiej występował ponadto w Wiśle Kraków oraz Piaście Gliwice. Jankowski ma również jeden występ w pierwszej reprezentacji Polski.
 

Witamy!

Opublikowany przez PGE FKS Stal Mielec Piątek, 8 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij