https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-08 11:43:00

Stal Mielec rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej PGNiG Superligi

Stal Mielec wróciła do treningów (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Stal Mielec wróciła do treningów (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Szczypiorniści Stali Mielec rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej PGNiG Superligi. Podopieczni Dawida Nillsona odbyli wczoraj dwa treningi.
 
Stal Mielec rozpoczęła przgotowania do rundy rewanżowej PGNiG Superligi. Zespół Dawida Nillsona na pierwszych zajęciach spotkał się wczoraj. Rano na siłowni Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec przeprowadzone zostały testy siłowe. Popołudniu natomiast, odbyły się testy biegowe oraz zajęcia z piłkami. Były to pierwsze treningi drużyny po pierwszej rundzie rozgrywek. 
 
Przed drużyną dokładnie miesiąc przygotowań przed pierwszym ligowym meczem w 2021 roku. Poza treningami, drużyna zagra również mecze kontrolne. Pierwszy odbędzie się już w następny weekend, a rywalem mielczan będzie zespół Azotów Puławy. Ponadto Stal zagra z Górnikiem Zabrze, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.
 
-Nastroje w drużynie są bardzo dobre. Dzięki tej przerwie mieliśmy czas na spotkania z rodziną, na regenerację. Mogliśmy się trochę odciąć i odpocząć, teraz w pełni sił wracamy do treningów. Już w następny weekend zagramy pierwszy mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem będą Azoty Puławy - powiedział na łamach oficjalnej strony Dawid Nillson.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij