https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-08 13:29:00

Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Patryk Górecki)
Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Patryk Górecki)
Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny. Pierwsze zajęcia pod okiem Sławomira Majaka trwały 75 minut - czytamy na oficjalnej stronie.
 
Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny w 3 lidze gr. IV. Przed pierwszymi zajęciami, Dariusz Dziedzic przedstawił piłkarzom nowego szkoleniowca, którym w grudniu został Sławomir Majak. Nowy opiekun zielono-czarno-żółtych przedstawił plan przygotowań, a następnie piłkarze zostali dokładnie zważeni.
 
Pierwszy trening rozpoczął się punktualnie o godzinie 15:45. W jego trakcie było dużo zajęć ogólnorozwojowych, a także nie zabrakło gry w popularnego „dziadka” oraz gry w koszykówkę. Jak informuje oficjalny serwis internetowy klubu, nastroje piłkarzom dopisywały. W zajęciach nie wzięli udziału kontuzjowani Bartłomiej Wiktor, Jakub Gessner i Oliwier Kowalik.
 
Na pierwszym treningu pojawił się natomiast Kamil Kargulewicz, którym zainteresowanych jest kilka klubów z lig wyższych. "Siarkowcy" do rozpoczęcia ligi będą trenować na własnych obiektach. W okresie przygotowawczym rozegrają sześć gier kontrolnych. Z listy sparingów wypadł jeszcze mecz z Bruk-Bet Termaliką II Nieciecza.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij