https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-08 14:12:00

Jutrzejszy mecz Developresu SkyRes Rzeszów z Chemikiem Police został przełożony

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Jutrzejsze spotkanie popularnych "Rysic" nie dojdzie do skutku. Wczoraj klub znad Wisłoka poinformował o problemach zdrowotnych. Przypomnijmy, klub ogłosił, że znaczna większość drużyny otrzymała wynik pozytywny.
 
Jutrzejsze domowe spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z Chemikiem Police nie dojdzie do skutku. Powodem są problemy zdrowotne ekipy znad Wisłoka, o których klub poinformował wczoraj. Przypomnijmy, klub poinformował o fakcie przeprowadzenia badań. Znaczna większość wyników drużyny dała wynik pozytywny.
 
Ekipa z Rzeszowa poczyniła więc niezbędne kroki i natychmiast przekazała wyniki Polskiej Lidze SIatkówki oraz do służb sanitarnych. Dziś klub z województwa zachodniopomorskiego ogłosił, że jutrzejsze spotkanie nie dojdzie do skutku. Nowy termin meczu nie jest jeszcze znany. Pod znakiem zapytania staje potyczka o Superpuchar Polski, w którym Developres miał zagrać z Chemikiem 16 grudnia w Lublinie. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij