https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-20 18:16:17

ORLEN Upstream SRS Przemyśl zmierzy się z SMS ZPRP Kielce

Podobne tematy SRS Przemyśl piłka ręczna
SMS ZPRP Kielce to kolejny rywal ORLEN Upstream SRS Przemyśl w batalii o mistrzostwo I ligi gr. D. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (21.11) o godz. 17:00 w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 
Przeciwnicy przemyskiej drużyny bardzo dobrze prezentują się w trwającym sezonie, gdyż w 6 meczach odnieśli aż 3 zwycięstwa. Biorąc pod uwagę fakt, że zespół tworzą tylko uczniowie kieleckiego liceum, osiągnięte przez nich wyniki zasługują na wyjątkowy szacunek.
 
Tym razem to szczypiorści ORLEN Upstream SRS Przemyśl będą faworytem meczu.
 
- Liczymy na 3 pkt i umocnienie się na pozycji wicelidera. Co ciekawe, z zespołem SMS ZPRP Kielce, nasi szczypiorniści rozegrają dwa mecze w ciągu najbliższych kilkunastu dni - usłyszeliśmy od prezesa klubu z Przemyśla, Roberta Skawińskiego.
 
Drużyna SMS ZPRP Kielce będzie także przeciwnikiem pzemyślan w II rundzie rozgrywek o PGNIG Puchar Polski, z tym że w meczu który ma się odbyć w dniu 9.12 br. to rywale będą gospodarzem.
 
Sobotni mecz odbędzie się niestety bez udziału publiczności, ale przeprowadzona zostanie transmisja na żywo w internecie.

KONKURS DLA KIBICÓW

SRS Przemyśl wraz ze swoim Sponsorem Tytularnym – ORLEN Upstream przygotował dla  Sympatyków piłki ręcznej zabawę konkursową.
 
Pierwsze 5 osób, które w sobotę po godz. 12:00, prześlą na adres biuro@srsprzemysl.pl wiadomość zawierającą imię i nazwisko Zawodnika, który w ub. sezonie reprezentował barwy drużyny z Kielc, a obecnie gra w zespole ORLEN Upstream SRS Przemyśl, otrzyma gadżety klubowe.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij