https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-29 17:16:00

Przełożony mecz Sokoła Sokołów Małopolski z Włókniarzem Rakszawa

Nie dojdzie do skutku starcie pomiędzy Włókniarzem Rakszawa a Sokołem Sokołów Małopolski. (fot. Podkarpacka Piłka Nożna)
Nie dojdzie do skutku starcie pomiędzy Włókniarzem Rakszawa a Sokołem Sokołów Małopolski. (fot. Podkarpacka Piłka Nożna)
Nie dojdzie do pojedynku pomiędzy Sokołem Sokołów Małopolski a Włókniarzem Rakszawa. Ze względu na zagrożenie epidemiczne w drużynie gości.
 
To miał być hit 17. kolejki Klasy O Rzeszów. Sokół Sokołów Małopolski miał podjąć na własnym obiekcie Włokniarza Rakszawa. Mecz został przełożony, najprawdopodobniej na 22 listopada.
 
- Ze względu na zagrożenie epidemiczne w naszej drużynie, zaplanowany na najbliższą sobotę mecz z TG Sokół Sokołów Małopolski nie odbędzie się. Z drużyną z Sokołowa zagramy najprawdopodobniej w weekend 21/22 listopada - czytamy na stronie ekipy z Rakszawy.
 
Włókniarz jest wiceliderem tabeli, do prowadzącego Strugu SziK Tyczyn piłkarze z Rakszawy tracą zaledwie dwa "oczka". Natomiast Sokół plasuje się na 11. miejscu w tabeli Klasy O Rzeszów.

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij