https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-29 11:21:00

Michał Widera poprowadzi RzTŻ Rzeszów w przyszłym sezonie! Jakich zawodników ściągnie?

Czy RzTŻ Rzeszów w przyszłym sezonie będzie walczył o awans? (fot. Jakub Malec)
Czy RzTŻ Rzeszów w przyszłym sezonie będzie walczył o awans? (fot. Jakub Malec)
Michał Widera będzie w przyszłym sezonie menedżerem RzTŻ-u Rzeszów. W klubie zostaje również Janusz Stachyra, obaj będą ze sobą współpracowali.
 
RzTŻ Rzeszów ma nowego menedżera. Został nim znany w środowisku Michał Widera. - Powoli budujemy skład RzTŻ Rzeszów 2021. Od kilku dni biorę w tym aktywny udział. Chcemy skompletować drużynę składnych chłopaków, którzy na co dzień będą się dobrze rozumieli, zgodnie ze sobą współpracowali i walczyli do końca o jak najlepszy wynik - powiedział sam zainteresowany cytowany przez portal wp.sportowefakty.
 
Wiemy, że w przyszłym sezonie w ekipie z Rzeszowa będą jeździć Ilja Czałow, Patryk Rolnicki, Adam Ellis oraz juniorzy, Mateusz Majcher i Jakub Stojanowski.
 
Kto może dołączyć do ekipy "biało-niebieskich"? Wymienia się wielu zawodników m.in. Huberta Łęgowika, Sama Mastersa, Pawła Miesiąca, Karola Barana, Chrisa Harrisa czy Petera Kildemanda. Klub z Rzeszowa jest również zainteresowany Lukasem Fienhage z Wollfe Wittstock.
 
Wszystko wskazuje na to, że w klubie zostaną Patrick Hansen oraz Dawid Stachyra.Natomiast wiadomo, że RzTŻ opuszczą Dawid Lampart, Kenneth Hansen, Marcin Rempała oraz Stanisław Burza.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij