https://www.dikyspray.pl/


2020-10-29 10:49:00

Mecz Podlasia Biała Podlaska z KS Wiązownica przełożony!

Spotkanie pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a KS Wiązownica zostało przełożone. (fot. KS Wiązownica)
Spotkanie pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a KS Wiązownica zostało przełożone. (fot. KS Wiązownica)
Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a KS Wiązownica. Podkarpacka ekipa zamiast tego rozegra sparing z Wisłą Sandomierz.
 
Kolejny mecz 3 ligi gr. IV został przełożony. Tym razem nie dojdzie do skutku spotkanie pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a KS Wiązownica. Powodem są pozytywne przypadki testu wśród gospodarzy.
 
To nie znaczy, że podopieczi Jacka Piszczka będą mieli wolne. - Niestety nie zagramy. Dowiedzieliśmy się, że mecz z Podlasiem jest przełożony. W piątek zagramy sparing z Wisłą Sandomierz. Mecz rozegramy w Sandomierzu - informuje Ernest Kasia cytowany przez nowiny24.
 
Mecz Wisły Sandomierz również został przełożony. "Duma Powiśla" miała grać w KSZO Ostrowiec Śiwętokrzyski, które w piątek zagra mecz Fortuna Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Spotkanie do zostało przesunięte na 4 listopada.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij