https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-12 15:37:42

PGE FKS Stal Mielec z Wisłą Kraków zagra bez publiczności!

Stal Mielec z Wisłą Kraków zagra bez publiczności. (fot. Anna Jajkiewicz)
Stal Mielec z Wisłą Kraków zagra bez publiczności. (fot. Anna Jajkiewicz)
PGE FKS Stal Mielec w meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy zagra z Wisłą Kraków bez udziału publiczności. Spotkanie to jest zaplanowane na 18 października.
 
W niedzielę 18 października dojdzie do meczu pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Wisłą Kraków. Jednak spotkanie to w ramach 7. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się bez udziału publiczności.
 
- W czwartek Ministerstwo Zdrowia ogłosiło kolejne powiaty, które zostały objęte strefą czerwoną w ramach walki z pandemią koronawirusa. Na liście przedstawionej przez Ministerstwo Zdrowia znalazł się powiat mielecki. W związku z tym mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy, gdzie PGE FKS Stal Mielec zmierzy się z drużyną Wisły Kraków odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI - czytamy na stronie beniaminka Ekstraklasy.
 
Mecz ten będzie transmitowany w telewizji. - Zachęcamy do obejrzenia tego spotkania w Canal+Sport! - kończy swój komunikat mielecki zespół.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij