http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-09-23 14:47:39

Mistrzostwa Polski Ministrantów ponownie w Leżajsku

Podobne tematy siatkówka
 W dniach 26-27 września 2020 w Leżajsku odbędą się Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Siatkówce. Będzie to druga edycja tego turnieju.
 
W ubiegłorocznych Mistrzostwach triumfowali gospodarze turnieju – Ministranci z Bazyliki OO. Bernardynów w Leżajsku, którzy zechcą ponownie powalczyć o to trofeum. W Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Siatkówce wezmą udział drużyny reprezentujących diecezje z całej Polski.
 
Turniej zainauguruje msza Św. w Bazylice OO. Bernardynów, rozgrywki natomiast odbędą się w Leżajsku w halach sportowych Zespołu Szkół Licealnych oraz Zespołu Szkół Technicznych. 
 
Gorąco zachęcamy do oglądania transmisji na żywo z drugiego dnia Mistrzostw, która zostanie przeprowadzona na naszym kanale YouTube w niedzielę 27 października od godz. 10:00. 
 
Organizatorem Mistrzostw jest Liturgiczna Służba przy Bazylice OO. Bernardynów w Leżajsku. Patronatem honorowym wydarzenie objęli Metropolita Przemyski ABP Adam Szal i Ojciec Prowincjał Teofil Czarniak OFM. Patronem medialnym Mistrzostw jest miesięcznik KnC oraz portal PodkarpacieLIVE.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij