2020-09-19 19:01:28

Wólczanka Wólka Pełkińska pewnie pokonała Jutrzenkę Giebułtów. Dwa gole Krzysztofa Pietlucha

Krzysztof Pietluch (z opaską kapitańską) zdobył dwa gole dla Wólczanki Wólka Pełkińska w meczu z Jutrzenką Giebułtów (fot. Patryk Górecki / archiwum)
Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska wygrali 3-0 z Jutrzenką Giebułtów w meczu 11. kolejki 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Daniela Myśliwca byli w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem i nie zawidli kibiców. Już w 10. minucie prowadzenie Wólczance Wólka Pełkińska dał najlepszy strzelec drużyny Krzysztof Pietluch.

Po dwóch kwadransach gry ten sam zawodnik podwyższył na 2-0. Do przerwy Wólczanka prowadziła dwoma golami.

W drugiej połowie gospodarze nadal mieli przewagę i kontrolowali przebieg spotkania. Tym razem, w odróżnieniu od pojedynku z Podlasiem (w którym również prowadzili 2-0 - przyp. red.) nie dali się zaskoczyć i spokojnie dowieźli wygraną do końca.

W 68. minucie "kropkę nad i" postawił Eryk Galara ustalając wynik spotkania na 3-0 i pieczętując pewne zwycięstwo ekipy z Wólki Pełkińskiej.

1-0 Krzysztof Pietluch (10)
2-0 Krzysztof Pietluch (30)
3-0 Eryk Galara (68)