2020-09-16 13:06:00

Rafał Strączek powrócił do treningów z PGE FKS Stalą Mielec

Rafał Strączek wrócił do treningów z PGE FKS Stalą Mielec. (fot. Stal Mielec)
Rafał Strączek wrócił do treningów z PGE FKS Stalą Mielec. (fot. Stal Mielec)
Rafał Strączek doznał fatalnie wyglądającej kontuzji w meczu z Cracovią. Jednak bramkarz PGE FKS Stali Mielec powrócił już do treningów.
 
Rafał Strączek w 97. minucie musiał opuscić boisko w meczu z Cracovią. Jednak młody golkiper wrócił już do treningów z PGE FKS Stalą Mielec. Ponadto wraz z całą drużyną przeszedł testy na obecność SARS-coV-2.
 
- Po zderzeniu z zawodnikiem Cracovii został przetransportowany do krakowskiego szpitala, gdzie przeszedł serię badań, które nie wykazały żadnych urazów. Wczoraj Rafał Strączek wraz z całą drużyną przeszedł testy na obecność wirusa SARS-coV-2, które dały wynik negatywny. W związku z dobrym stanem zdrowia, zawodnik rozpoczął dziś treningi drużynowe - czytamy na oficjalnej stronie mieleckiej Stali.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wzx 2020-09-19 08:12:04 0 0

To cieszy bo wyglądało to b.groźnie - niestety takie wypadki się zdarzają.Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności bo takie zdarzenie może pozostawic w psychice zawodnika pewien uraz a pozycja bramkarza i interwencje często w bliskości innych zawodników niestety często są b.ryzykowne jeśli chodzi o zdrowie i obecnie bramkarz nie jest w żaden sposób chroniony - nawet przez sędziów. Napastnicy często faulują bramkarzy celowo byleby tylko wyłuskac piłkę nawet i z rąk, co nie świadczy dobrze o grze fer na boisku - dlatego bramkarze są często narażeni na ciężkie urazy.
Życzę temu wychowankowi JKS-u wielu udanych występów w Ekstraklasie...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij