2020-09-02 12:25:00

Mecze Lecha II Poznań bez udziału publiczności

Lech II Poznań będzie w tym sezonie grał domowe mecze bez udziału publiczności. (fot. Przemysław Szyszka)
Lech II Poznań będzie w tym sezonie grał domowe mecze bez udziału publiczności. (fot. Przemysław Szyszka)
Lech II Poznań w sezonie 2020/21 będzie rozgrywał swoje mecze bez udziału publiczności. Spotkania będą te transmitowane w internecie.
 
Lech II Poznań już w sobotę zagra na własnym obiekcie z Hutnikiem Kraków. Jednak ten i pozostałe spotkania w sezonie 2020/21 rozgrywane we Wronkach będą odbywały się bez udziału publiczności. Wszystko na skutek zbliżających się prac związanych z budową Centrum Badawczo-Rozwojowego.
 
- To dla nas inwestycja strategiczna, pracujemy nad tym projektem od trzech lat i w dalszym ciągu musimy jej podporządkować pewne decyzje. Niestety z powodu przygotowań obiektu do nadchodzącej rozbudowy infrastruktury musimy znacząco ograniczyć miejsca dostępne dla widzów podczas ligowych meczów zarówno naszych rezerw, jak i juniorów starszych. Możemy jednak obiecać, że tak długo jak będzie to możliwe, na spotkaniach będą mogli się pojawiać przedstawiciele mediów. Oczywiście zgodnie z zachowaniem wszelkich środków prewencyjnych przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa - tłumaczy kierownik działu organizacji akademii, Michał Kokotek cytowany przez oficjalną stronę Lecha.
 
Spotkanie z Hutnikiem Kraków zostanie rozegrane w sobotę 5 września o godzinie 12. - Zeszły sezon miał dla nas niecodzienny charakter z powodu pandemii koronawirusa. Mimo wielu przeszkód, ograniczonych zasobów ludzkich wynikających z zasad izolacji sanitarnej, nakładających się terminarzy pierwszego oraz drugiego zespołu, częstej gry co trzy dni obu tych drużyn udało nam się pokazać kibicom Kolejorza wszystkie domowe spotkania rezerw. Teraz zrobimy wszystko co w naszej mocy, by to powtórzyć i nie możemy się doczekać już tego sobotniego meczu z Hutnikiem - dodaje rzecznik prasowy Lecha Poznań, Maciej Henszel.

Stal Rzeszów, która rywalizuje z rezerwami Lecha Poznań w drugiej lidze dopiero w weekend 27/28 lutego zagra we Wronkach. Będzie to pierwsze spotkanie rundy wiosennej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ŚMK 2020-09-02 17:01:17 1 0

Trochę bez sensu, że pierwszy zespół Amici gra w Poznaniu, a rezerwy we Wronkach. Powinno być odwrotnie. Zresztą co za różnica czy z kibicami czy bez? Na mecze rezerw poza rodzinami, znajomymi i kibicami gości nikt nie chodzi.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij