https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-24 15:01:27

Szymon Szydełko: Jestem dumny z mojego zespołu

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola w meczu 5. kolejki 3 ligi gr. IV pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska. Mecz był niezwykle zacięty, a obie drużyny szły cios za cios. Sprawdźcie jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec zielono-czarnych.
 
-To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Potrzebowaliśmy go przede wszystkim ze względu na sferę mentalną, bo ostatnimi czasy było dość nerwowo, było sporo zmian w drużynie. Nie ukrywam, że czas nam jest bardzo potrzebny żeby wrócić na właściwe tory. Potrzebujemy w niektórych sytuacjach zgrania, potrzebujemy trochę lekcji do odrobienia, żeby to zaczęło funkcjonować - powiedział Szymon Szydełko po meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska
 
-Z tego miejsca chciałem podziękować przede wszystkim kibicom za cierpliwość, za to że wiedzą mam nadzieję, że jesteśmy w trudnej sytuacji, ze względu na przebudowę. Musimy wygrywać i trzymać na dystans uciekającą nam czołówkę. Dziękujemy wam za wsparcie, że byliście dziś z nami, że pomogliście nam wyszarpać te trzy punkty, w bardzo trudnym dla nas meczu - stwierdził opiekun Stali Stalowa Wola.
 
-Gdyby nie ten wiatr od nich, od kibiców w plecy, to już w pewnym momencie ten mecz był przepychany w różną stronę. Także jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie, za pomoc i tutaj na sam koniec chciałem powiedzieć, że jestem dumny z mojego zespołu. Dziś pokazał on na boisku charakter, wolę zwycięstwa i grę do ostatniej minuty, pomimo że to zwycięstwo w pewnych momentach było nam zabierane i mogła być sytuacja bardzo nerwowa - zakończył popularny "Szuwar".
 
Poniżej pełny zapis konferencji pomeczowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Spejson 2020-08-24 20:50:34 11 1

Spoiler na każdą konferencję prasową:
Szydełko: Jestem dumny ze swoich piłkarzy.
Niedźwiedź: Byliśmy zespołem lepszym.
Grabowski: Pokazaliśmy dzisiaj charakter.

Baden 2020-08-24 15:31:58 5 5

Tylko Bober może poukładać ta druzyne wszyscy wiedzą że Szydełko bez Bobra nie istnieje

Spejson 2020-08-24 20:50:34 11 1

Spoiler na każdą konferencję prasową:
Szydełko: Jestem dumny ze swoich piłkarzy.
Niedźwiedź: Byliśmy zespołem lepszym.
Grabowski: Pokazaliśmy dzisiaj charakter.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij