2020-08-24 10:42:54

Dariusz Skrzypczak, trener PGE FKS Stali Mielec: Piłka jest taka, że jak się nie strzela to się traci

Dariusz Skrzypczak, że remis z Wisłą Płock to dobry rezultat. (fot. Wisła Płock)
Dariusz Skrzypczak, że remis z Wisłą Płock to dobry rezultat. (fot. Wisła Płock)
PGE FKS Stal Mielec zremisowała z Wisłą Płock w pierwszym meczu sezonu 2020/21 w PKO Ekstraklasie. Zobaczcie co po meczu powiedział Dariusz Skrzypczak, opiekun mieleckiej Stali.
 
- Spodziewaliśmy się takiego przebiegu meczu. Wiedzieliśmy, że Wisła Płock szczególnie na swoim boisku jest bardzo niebezpiecznia. Mają swoje atuty, udało nam się to przewidzieć i co za tym idzie odpowiednio się nastawiliśmy. Z każdą minutą nasza pewność siebie rosła. Udało nam się strzelić bramkę i staraliśmy się utrzymać ten wynik i szukaliśmy szczęścia w kontrataku - powiedział Dariusz Skrzypczak po meczu z Wisłą Płock.
 
- Mieliśmy doskonałe okazje, aby podwyższyć wynik. Zabrakło tylko wykończenia. Natomiast piłka jest taka, że jak się nie strzela to się traci. Nie zawsze co prawda, ale często tak jest. Ja myślę, że 1-1 z naszej perspektywy to jest co najmniej dobry rezultat - zakończył szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

STAL 2020-08-24 13:10:50 2 0

"piłka jest taka, że jak się nie strzela to się traci" - i dlatego miejsce Tomczyka jest w II zespole Stali. Do niego niech dołączy Dadok i Lisowski - tam będą mieli czas na dojście do formy (o ile coś takiego u nich w ogóle kiedykolwiek było).

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij