https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-24 13:52:50

Dominik Chromiński został zawodnikiem Sokoła Kleczew

fot. Sokół Kleczew
fot. Sokół Kleczew
Wyjaśniła się przyszłość byłego zawodnika drużyn ze Stalowej Woli oraz Rzeszowa. Pomocnik postanowił wrócić w rodzinne strony i podpisać umowę z klubem z Kleczewa.
 
Dominik Chromiński został nowym zawodnikiem trzecioligowego Sokoła Kleczew. 27-letni pomocnik w rundzie wiosennej sezonu 2019/20 występował w Stali Stalowa Wola. W jej barwach rozegrał 14 spotkań i zdobył jednego gola. Jesienią natomiast był piłkarzem Stali Rzeszów, w której zanotował 15 meczów ligowych i raz pokonywał bramkarza rywala.
 
Nowy nabytek klubu z Kleczewa, jest wychowankiem Szóstki Śrem. Kolejnym krokiem w karierze 27-latka były przenosiny do Lecha Poznań, gdzie występował do końca rundy jesiennej sezonu 2013/14. Ponadto grał także w Warcie Poznań oraz Jarocie Jarocin. Zawodnik już zadebiutował w nowych barwach, a nawet zdobył gola, w przegranym przez Sokoła meczu z Bałtykiem Koszalin.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij