https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-24 08:51:15

Sygnety męskie, sygnet jako nietuzinkowy dodatek do ubioru dla indywidualisty

Podobne tematy lifestyle
Sygnet to pierścień o charakterze ozdobnym. Może prezentować herb lub monogram. We współczesnej modzie ten element męskiej biżuterii jest dość rzadko spotykany.

Przez jednych uznawany za staromodny, przez innych zaś lekko pretensjonalny, sygnet ma także wierne grono swoich zwolenników, którzy są odważni, nie lubią podchodzić do mody tak całkiem serio oraz nie zwracają uwagi na to, jaką opinię o ich stylu mają inni. Są to eleganccy panowie, którzy te rodzaj ozdo9by czynią swoim wyróżnikiem i dodatkiem do stroju podkreślającym wizerunek.

Obrączki Szczecin - czy faktycznie mężczyzna powinen nosić tylko ten element biżuterii?

Mówi się, że mężczyźnie wypada nos tylko zegarek i obrączkę. Jednak mówią tak osoby, które do mody podchodzą raczej konserwatywnie. Oczywiście sygnety męskie nie są raczej czymś, co nosi się na co dzień, szczególnie jeżeli dress cod pana jest raczej casualowy czy sportowy, jednakże na eleganckie okazje jak najbardziej będzie się prezentować nietuzinkowo. Najlepszym wyborem jest pierścień ze złota, białego złota czy srebra. To kruszce szlachetne, ale i trwałe. W firmie Fabryka Biżuterii zajmujemy się oprócz produkcji - projektowanie biżuterii , wykonujemy niesamowite prototypy męska biżuteria, pektorał, złoty łańcuch męski, nasze designerskie wzornictwo sprawi , że biżuteria złota naszej produkcji naprawdę zachwyca. Sprawdż sygnety męskie biżuteria złota Producent męska biżuteria

O czym trzeba pamiętać wybierając sygnet do swojej stylizacji? Przede wszystkim, że powinien pasować on do koperty zegarka i spinek do koszuli czy też innych elementów ozdobnych, które ma zamiar w dany dzień założyć mężczyzna. Jeżeli nosi on srebrny zegarek, to sygnet także może być srebrny lub z białego złota.

Stonowany i skromny, czy awangardowy?

Sygnety męskie potrafią być bardzo ozdobne, zawierać dodatkowo karneolami w różnych kolorach, z grawerami i herbami, a nawet błyszczącymi diamentowymi elementami. Z kolei inne są bardziej skromne, minimalistyczne i futurystyczne. Od czego będzie zależał wybór? Z pewnością od gustu pana. To najważniejsze kryterium. Biżuteria musi się podobać noszącemu. Czy zdobny pierścień można nosić, jeżeli nie ma się szlacheckiej krwi? Dlaczego nie, tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, chodzi raczej o kwestie modowe, a nie przynależności do określonej grupy społecznej. Zdobny sygnet nosi się raczej podczas bardziej eleganckich okazji, zaś stonowany może być ozdobą nawet na co dzień. Oczywiście to także nie bezwzględna reguła, ale mała podpowiedź.

Do do jakich strojów zakładać sygnety męskie. Na pewno do eleganckich czy wieczorowych, na przykład dziennego garnituru, garnituru wieczorowego, fraka, a nawet smokingu. Doskonale będzie się on też prezentował uzupełniając styl smart casual, który wielu panów nosi do pracy. Raczej w niezbyt dobrym guście jest noszenie takiej ozdoby do dresów, niemniej pewna część panów tak czyni i można powiedzieć, że jest to po prostu ich styl. Motocykliści noszą zaś pierścień do skórzanej kurtki i spodni.

Najbezpieczniej jednak wybrać stylizację tak, by biżuteria była z nią spójna. Często panie złotą biżuterię noszą na wyjątkowe okazje. Być może warto tak potraktować także sygnet, ponieważ jest on właśnie taką niecodzienną, wyjątkową i niezwykłą ozdobą. Traktujmy wiec ją wyjątkowo i prezentujmy w szykownej oprawie.

O czym jeszcze należy pamiętać nosząc sygnety męskie z herbami - family crest rings with coat of arms?

Podstawowe zasady, o których już tu wspomniano to noszenie sygnetu dopasowanego do stroju i barwy innej biżuterii, a także swobodne spojrzenie na modę. Na pewno nie wszystkim spodoba się to, że jakiś pan nosi biżuterię, jakąkolwiek, choćby najskromniejszą. Jeżeli jednak sygnety są spójne ze stylem, nie ma przeszkód by je nosić. Wybór jakości jest oczywisty. Lepiej zainwestować w coś, co będzie się dobrze prezentowało przez lata a nawet dziesięciolecia i co będzie można przekazać kolejnym pokoleniom. Skup złota Szczecin - w ramach prowadzonej działalności prowadzimy skup zomu złota - złoto następnie jest rafinowane , z którego wykonywana jest biżuteria złota

Jest tylko jedno zastrzeżenie. Dłonie pana, który prezentuje na swym palcu sygnet muszą być czyste i wypielęgnowane. Oczywiście chodzi nie tylko o czyste ręce i zadbane paznokcie. Najlepiej poddać się zabiegowi naturalnego manicure, który sprawi, że dłonie będą miękkie i nawilżone, a paznokcie spiłowane zaś skórki usunięte. Chyba nic tak nie przyciąga uwagi w negatywnym sensie jak bardzo niezadbane dłonie w towarzystwie jakiejkolwiek biżuterii, nawet obrączki ślubnej.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij