https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-22 23:51:00

Dariusz Skrzypczak, trener PGE FKS Stali Mielec: Czekam z niecierpliwością na inaugurację rozgrywek

PGE FKS Stal Mielec zagra na wyjeździe z Wisłą Płock. Będzie to pierwszy mecz ekipy z Podkarpacia po 24 latach w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział Dariusz Skrzypczak, opiekun "Biało-niebieskich".
 
- Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy inauguracji. Widzę radość oraz entuzjazm w oczach nie tylko zawodników, ale również u wszystkich ludzi związnych ze Stalą Mielec. W związku z tym bardzo się cieszę, że już jutro zagramy ten mecz - powiedział Dariusz Skrzypczak przed meczem z Wisłą Płock.
 
- W imieniu swoim oraz zespołu apeluję o gorący doping, ponieważ jest on bardzo ważny dla naszego zespołu. Jesteśmy nowi, w nowym otoczeniu. Mam nadzieję, że doping będzie mocny zarówno w meczach wyjadowych, jak i w Mielcu. Ponadto liczę na to, że zawodnicy będą maksymalnie zaangażowani w meczach i kibice to będą dostrzegać. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że zaangażowania nie zabraknie ze strony moich piłkarzy - kontynuuje opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Fortuna I liga - Resovia 2020-08-23 11:53:31 2 1

Zapraszamy wszystkich zdolnych i młodych do Rzeszowa !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij