https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-15 19:08:08

Druga porażka Siarki Tarnobrzeg. Wisła Sandomierz z kompletem punktów

(fot. Jacek Nowoświatłowski)
(fot. Jacek Nowoświatłowski)
Kolejny słabszy mecz zaliczyli w tym sezonie piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego musieli uznać wyższość Wisły Sandomierz i przegrali 0:1 na własnym stadionie.
 
To nie jest dobry początek sezonu dla piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Piłkarze Grzegorza Opalińskiego przegrali dzisiaj 0:1 z Wisłą Sandomierz po golu Krzysztofa Zawiślaka. Sytuacja w tabeli nie napawa optymizmem, bo tarnobrzeżanie okupują 17. miejsce. 
 
Obie drużyny wyszły mocno zaangażowane na boisku, nie brakowało walki, ale też żaden z zawodników nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza drużyny przeciwnej. Faworytem tego starcia była Wisła, która jak dotąd miała na koncie komplet zwycięstw.
 
Faworyt, mimo że się męczył to zdołał dowieść zwycięstwo do końca. Decydujące trafienie zaliczył w 79. minucie Krzysztof Zawiślak i tym samym uszczęśliwił kibiców gości, którzy mogą być dumni ze swojej drużyny, która z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli III-ligi gr.IV.
 
1-0 Krzysztof Zawiślak 79'

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

StaryKibicS 2020-08-16 08:24:56 13 4

Dziedzic i Opaliński wynocha!!!

StaryKibicS 2020-08-16 08:24:56 13 4

Dziedzic i Opaliński wynocha!!!

lis 2020-08-16 08:56:12 4 11

Ale ta Siara to cienizna-szkoda gadać.. Pachnie na samym początku walką o utrzymanie. I dobrze tylko STAL MIELEC....

Gal anonim 2020-08-16 10:44:12 5 2

Trenerze odejdz. Sprowadzic 5 gosci z doswiafczeniem i gramy bo jak nie to walka o utrzymanie

olo 2020-08-16 15:23:39 4 1

Opaliński i budowa drużyny z młodych chłopaków - komuś chyba w Tarnobrzegu słońce główkę przegrzało

Flisinhio 2020-08-16 17:20:50 8 2

Jeśli chodzi o trenera Opalińskiego?. Wypowiedzi na konferencjach świadczą że jest laikiem jeśli chodzi o budowanie zespołu i czytanie gry przeciwnika.Tak jest od początku jego pobytu w Tarnobrzegu.Ktoś kiedyś powiedział :Opaliński to żaden trener, nikt poza Prezesem Dziedzicem nie powie o nim dobrego zdania.I nie jest to opinia ludzi z Tarnobrzega. Ale tak już na serio.Czy ktoś dzisiaj zapewni że zmiana trenera przyniesie zmianę na lepsze.Myślę że zawodnicy którzy obecnie reprezentują barwy Siarki po prostu nie mają umiejętności na ta klasę rozgrywek. Mogą być ogrywani w tej klasie ale jako uzupełnienie składu.Od kogo tak naprawdę mają się uczyć.Potrzeba kilku dobrych piłkarzy którzy będą ciągnąć grę.A Siarka niestety takich nie ma.Janeczko ,Duda na dzień dzisiejszy są jednymi z najsłabszych na boisku.Brak napastnika widać gołym okiem.Tak naprawdę trudno narzekać na tych młodych chłopców bo to nie ich wina że nie dają rady przeciwnikom.To nie brak ambicji , tylko słaby trener i ciency doświadczeni zawodnicy.Żółte kartki wynikają z nerwowej atmosfery wprowadzanej podczas meczów przez sztab szkoleniowy.Szkoleniowcy zachowują sie jak kibole na trybunach, Sztab ma wprowadzać spokojną atmosferę a nie zamieszanie. Sutno o tym pisać ale niestety taka jest prawda.

kibic 2020-08-17 09:14:52 0 0

W Siarce grają zawodnicy sprowadzeni po to aby się ogrywali, żaden z nich nie będzie utożsamiał się z klubem, to nie jest zespół tylko grupa piłkarzy, zresztą słabych, ten sezon to granie bez ambicji, byle pozostać w lidze

obiektywny 2020-08-18 12:10:06 2 0

Ten trener to nieszczęście dla zespołu z Tarnobrzega i to od samego początku kiedy przyszedł do zespołu.Mając bardzo dobrych piłkarzy, których inne zespoły by sobie życzyły nie stworzył drużyny, która powinna brylować w tej lidze i być na pierwszym miejscu.Teraz byłby w II lidze. Gra Siarki od samego początku była zła taktycznie nie przemyślana, na tak zwane udo " albo się udo albo nie udo " obrońcy bez zadań w kryciu, kryjący samych siebie, a najlepszym przykładem bramka z Wisłą Sandomierz gdzie jeden napastnik wygrywa z ośmioma zawodnikami Siarki i zdobywa bramkę powinna trafić do rekordu Ginnesa. Także nie spodziewajcie się, że ten trener mając dobrych zawodników nie zrobił zespołu, a teraz mając słabszych zrobi zespół. A to już widać.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij